Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kevés férfi veszi el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevés férfi veszi el sok lány szüzességét, a férfiak akár fele nem is lát soha szűz puncit?

Figyelt kérdés

Nekem egy szűz lány volt 24 évesen -én már nem voltam szűz-, amire mondhatnánk hogy az átlagos, vagy a normális (mármint hogy mindenkinek "jut" 1 ilyen alkalom, azért mert a nemek aránya kb egyforma a népességben, egy férfire majdnem egy nő jut), de mégsem, mert ahogy az évek alatt beszélgettem más férfiakkal és erre terelődött a dolog, inkább azt látom, hogy van mondjuk egy viszonylag kevés férfi (úgy a férfiak 10-30%-a), akik elvették 2-3-4 lánynak is a szüzességét, míg a férfiak kb fele soha egyetlen lányét sem és valószínűleg már nem is fogja korából adódóan.


Miért van ez, hogy a szűz lányok elég nagy része ugyanazzal a viszonylag kevés férfival csinálja először?


2019. márc. 14. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sznem kérdez amúgy hülyeséget.. arra tudok gondolni, hogy vannak akik szűz lányokra "specializálódtak" és vannak akik meg kifejezetten kerülik a szűzlányokat. sztem ilyen egyszerű
2019. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy egyébként a férfiak felső 10%-a dugja a nők 80%-át.
2019. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi beijed

Anno engem nagyon sok pasi lepattintott meg eltűntek miután megmondtam ,hogy még nem voltam úgy fiúval...

Volt olyan is aki akart volna szexelni de szűz voltam és zavarta meg bszogatott, hogy igazán elveszthetném már a szüzességem. Na Őt én koccoltattam...

N

2019. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat! Jöhetnek még


1. Tizenévesen és kora huszonévesen a fiúk többsége nem hiszem, hogy válogat, hogy ez a lány szűz, az nem, örül ha talál egy helyes lányt.


2. Na igen, ebben lehet valami.


3. Ezeket nehéz elképzelni, de köszi a női véleményt is

2019. márc. 14. 12:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Én se mondtam el annak idején hogy az vagyok,mert ha megmondtam volna tuti lepattint. Igaz így játszhatta az eszét, de végre elmúlt ez a kis kellemetlenségem.
2019. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja es ahhoz hogy egy pasi legalább egy szűz nővel legyen,kb. 500 nővel kell szex viszonyba keverednie. A nagy számok törvénye,ugye.....
2019. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-6:


Miről beszélsz? Az emberek 90%-a tizenévesen vagy kora huszonévesen, max 23-ig veszíti el a szüzességét. Középiskolában még az elején 14-16 körül van hogy nagyobb az esély, hogy szűz lányba botlasz, mint hogy nem szűzbe, de a 18-20 évesek között is egész sok van, persze így nem tudnám megmondani, hogy 5% vagy 20%, de sok. Pl. az egyetemre jövő lányok közül is sok van, aki még szűz, akit otthon nagyon fogtak, visszafogott környezetből jön, kevés barátja van, nem jár bulizni, stb.

2019. márc. 14. 12:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát épp ezért írom! Vegyünk egy 17 éves nem szűz fiút.15-16 éves szűz csaj könnyen összejöhet neki. De ahogy növekszik az életkora és a lányok szűztelensége,24-25 évesen nem fog szűzpunci a kezébe kerülni egykönnyen. Tehát ez az életkortol is függ.
2019. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja es vedd hozzá hogy a mainlányok ugy 80%-a már 18 éves kora előtt elveszti. Ez átlagban 15-16 éves kor!
2019. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"ugyanazzal a viszonylag kevés férfival csinálja először"

Hogy mi a fsz van?

2019. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!