Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogos kerdes. Technikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogos kerdes. Technikailag mikor veszti el egy ferfi a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Ugye noknel a behatolas pillanata szamit annak, biologialiag (atszakad a szuzhartya). De a ferfiaknal mikor kovetkezik be a szuzesseg elvesztese szocio-kulturalis ertelemben?

A behatolasnal, vagy ha el is elvezett (befejezett aktus)?


Azert kerdezem, mert nem tudom eldonteni, hogy szuz vagyok, vagy sem. Esetleg a ket allapot kozott lebegek :)


35/Ferfi



2019. márc. 14. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

35 évesen kérdezed ezt?


Szerintem ha aktus van, akkor. Most egy 100%ban leszbikus nő, aki mondjuk sok nővel volt, örökre szűz marad? Vagy ha popsiba csinálom csak, akkor szűz maradok? Ha férfivel vagy nőben voltál már, akkor nem vagy szűz. Van nő, aki nem megy el, ő se marad szűz.

2019. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek van szűzhártyája, tehát ők veszítik el. A férfiakra csak az utóbbi időben mondják. Ha volt a cerkád punciban.
2019. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát aki megszakítással tolja, akár gumival akár anélkül, az egész addig szűz marad, míg egyszer bent nem priccol? Érdekes. Akkor a csaj is szűz marad, ha nem élvezett el nem?
2019. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem, mert ugy allok, hogy 20 evesen volt eloszor szexpartnerem, nem is jott ossze, mert nem volt tul vonzo a lany. Nem allt fel, de megujjaztam azert.


A kovetkezo pedig 30 evesen. Szinten nem jott ossze, mert nem volt vonzo a partner, idosebb is volt. Odaig eljutottam, hogy sikerult behelyezni neki, de hamar lelankadt "odabent". De megujjaztam, kinyaltam. Be is kapta, de szinten lelankadt utkozben.


Tehat akkor ezek szerint nem vagyok szuz...

2019. márc. 14. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd át ezt:


[link]

2019. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, szűz vagy addig, míg a magjaid el nem veszted először.....
2019. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Egy fiú akkor veszti el a szüzességét, amikor a méretes fhasza (kis pucuk továbbra sem számítanak) egy 12 év feletti lány vaginájában mozog. Ennek látható része nincs, max annyi, hogy kiül a fazon arcára egy orbitális nagy mosoly a baszás után."


A mosolyt leszamitva... A tobbi kriteriumnak megfelelek, bar a 14cm nem kis pucuk, de nem is meretes...

2019. márc. 14. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:


A cikket nem kell teljesen komolyan venni, mert nyilván vicc :D


De van benne sok igazság. :-)

2019. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo, de amugy tenyleg komolyan erdekel, hogy szuz vagyok, vagy sem?
2019. márc. 14. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha! Ami nincs azt nem lehet elvesziteni! Szüzességük csak a nöknek van. Fiuknak/férfiaknak marad a bénaság.
2019. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!