Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Atlagosan hany evesen kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagosan hany evesen kellene elvesziteni a szuzessegét egy lánynak?

Figyelt kérdés

Irjatok azt is hogy ti mikor veszitettetek el. Es a korotokat.

Koszi


2018. febr. 12. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Atlagosan 15-17.
2018. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Béla. A Király. ***** válasza:
84%
Nem vagyok lány, de nincs olyan, hogy mikor kéne. Azaz de, amikor megérett rá testileg és lelkileg. 16+ évesen. Felső határ nincs, de aki 30-40 fölött is szűz nőként, azon már szerintem csak a csoda segíthet, vagy az sem.
2018. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzi eljött az ideje azzal, akit szeret.

Én 17 éves voltam.


23/N

2018. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ez korhoz kötve. Éld az életed, és majd jön valaki akivel megértitek és szeretitek egymást. Addig várnék vele. A legnagyobb hüly eség, amit tehetsz, hogy te konkrétan el akarod veszíteni, mindegy kivel...
2018. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen vesztettem el. Szerintem az tökéletes.
2018. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 miniviki ***** válasza:

Èn 17 voltam,jó volt ,nem bántam meg.

22L

2018. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem erre nincs átlag kor megállapítva. Amikor testben-lélekben felkészült (ami nem egyenlő azzal, hogy kívánja folyton és már ráugrana bárkire) + megvan a megfelelő háttérismerete a dolgokhoz. (mert ok, hogy a szex jó dolog, viszont nem feltétlen következmény mentes.)


Én 20 voltam. És csak azért érzem azt, hogy megérte várni, és ha újra kezdeném is így csinálnám, mert 20 évesen egy olyan kedves, gyengéd, figyelmes párom lett aki már csöpögősen meghitté tette az első csókunktól kezdve az első szexig az egész élményt. Én egy Disney-mesét kaptam tőle, amit több mint amit remélni mertem, és ennek az emlékétől még a mai napig is beleremeg a testem-lelkem a gyönyörbe... szóval mondhatni én nemcsak a szex élményt kaptam meg, vagy hogy letudtam a dolgot, hanem olyan emlékeket, amik még most is képesek megmozgatni, elkábítani, feltüzelni.

Szóval én abszolút nem bánnom, hogy ilyen csodálatos emlékekkel kell élnem. Jóval többet kaptam tőle a puszta szexnél.

2018. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
10%
15-16szerintem a tökéletes.
2018. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16 fölött. Én majdnem 20 voltam, de nem bánom.

33

2018. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
átlagosan akkor amikor van egy megfelelő partner, akibe szerelmes vagy.
2018. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!