Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, elviselitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elviselitek ha a párotoknak póthaja van? Zavar titeket?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig volt és a mostani párom ébresztett rá arra, hogy azt se tudjuk, kinek a haja, él-e még vagy már nem. Amikor megölel, akkor az én hajamat akarja érezni, nem egy esetleg 60 éves vagy elhunyt valakiét. Eddig én bele sem gondoltam eddig és full gusztustalan, inkább szintetikus vagy saját. Vagy el lehet vonatkoztatni? mi reagáljuk túl?
2019. febr. 13. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Bántás nélkül: sosem értettem, miért kell a póthaj. 99%-ban ahol nem látja az illető, kilógnak a csatok, a becsomózások, látsuik, hol ér véget az igazi haj. Rettentő kiábrándítő és igénytelen. Azt megértem, ha valaki rákos es parókát hord, vagy ha valakinek csomókban hullik valami miatt a haja és igy akarja a nőiességét megőrizni, de csak amiatt, mert mondjuk nem egy shakira lobonc mennyiségű haja van valakinek, miért kell ezt a borzalmat csinálni?
2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges a póthaj, de ha mégis kell, akkor azon a véleményen vagyok én is, hogy mű, saját vagy idő, míg megnő. Páromnak sajátja volt visszarakva egy ideig, míg nő neki egy kicsit, mert kénytelen volt letolni, annyira károsodott a töve. Furcsa volt, de nem zavart, a mostani 1.5-2 arasznyi hajával meg már fölöslegesnek is tartanám, ahogy ő is (már nincs neki fent).

32/f

2019. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem, ha egy mód van rá, semmi ne legyen mű a másikon. Kivétel, betegség következménye, ami őt nagyon zavarja.
2019. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Festés miatt, vasalás, göndörítés miatt a megszokott hátközépig érő hajam szerettem volna vissza, nem volt okos ötlet. Tényleg nem jó.


Egyébként nekem nem látszott ki, mert alul volt és ha felkötöttem sem látszott (ha valaki nem mos hajat vagy rosszul van megcsinálva, akkor látszik), de érződik!!!

2019. febr. 13. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Off, de ahogy lenő a hajad akkor látszik hol van hozzá csomózva nem?
2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nem megy valaki fodrászhoz időben, akkor, persze. Nem a lenőtt ázsiai műhajról van szó..
2019. febr. 13. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
A póthaj borzalmas, én inkább sajnálni szoktam azt, aki képes magára aggatni más levágott maradékát.
2019. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Én nőként válaszolok és általánosan én is egyet értek, hogy nyilván inkább de, de:


- A páromnak nincs vele baja, sőt. Évek óta van hajhosszabbításom, és most kezdtem pedzegetni, hogy talán már megbékéltem magammal és levenném.. Ő férfi szemmel is szereti és nem is mondják meg, hogy nem az igazi hajam az. 1-1 lány akinek jó szeme van, kiszúrja néha, de csak azért, mert ők tudják, hol kell nézni a vágást. :) (Egyébként a párom az eredeti, vállig érő hosszal ismert meg, úgy is tetszettem neki, idő közben lett póthajam)

- és akkor térjünk rá az okára: nekem SOHA nem volt hosszú hajam. Valakinek kislányként 5 évesen is seggig ér, nekem majd 28 év alatt soha nem nő tovább a vállamnál. MINDENT kipróbáltam míg a hajhosszabbításhoz nyúltam, mert nagyon nagyon vágytam a hosszúhajra. Ez nálam egyszerű genetika, kivizsgálásokon is voltam, van e belső gondom, de nem találtak semmit, genetika és kész. ( Ahogy a bőröm sajátossága is). Ezt apai ágról örökölhettem, ez van.


Ja és nem vagyok műnő, még csak műkörmöm sem volt soha, se műszempillám, semmi. A haj sem hat rajtam műnek: a legjobb az volt, amikor költözés után fodrászt váltottam, és amikor először mentem hozzá, a fodrász saját maga mondta, hogy mikor jöttem, meg nem mondta volna..


U.I: ha igényesen van megcsinálva és JÓ fodrásszal, nem látod az illesztéseket. Ezért kell jó fodrászhoz menni. AMit írtok az tényleg igénytelenül hat. Nálam is volt csomózva is feltéve, de fodrász meg tudta csinálni olyan jól, és úgy hozzávágva a hajamhoz, hogy akkor sem lógott ki sehol egy db csomó sem. 2 éve varratom, és így sem látszik.


+1 kérdező: az én párom is szokott ezzel hülyülni, hogy milyen haj lehet, röhögtünk rajta és ennyi. Ezek a hajak nagyon jól ki vannak kezelve, semmit nem tudsz elkapni, ha normális helyről veszed. Én tisztában voltam vele mikor 5 éve először vettem, hogy ez más ember levágott haja. (Valójában nem egy ember, hanem több emberét gyűjtik egybe). Én együtt tudok élni vele és a párom is hamar megszokta, sőt, már hiányozna is nélküle.


Persze ha meg tudnám növeszteni a hajam, nyilvánvalóan nem folyamodtam volna ehhez sem. (De nem tudom).

2019. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8-as valahol átérzem, 28 évesen nekem se volt soha hosszú hajam, szintén genetika. Sokáig agyaltam hajpótláson én is, de mivel ritka, és vékony hajam van, csak megterheltem volna vele, és nem akartam megkockáztatni, hogy még ritkább legyen. Szóval én hajmodell lettem, rengeteg rövid frizurát, és színt kipróbáltam (mivel a kémiai megterhelést meglepően jól bírja, még a fodrászomat is meglepte). Én ebben találtam meg a nőiességem, úgymond. No meg távol tartja a nagyon begyepesedett pasikat. Volt, aki köszönés, kérés nélkül elkezdte nekem osztani az észt, hogy növesszem meg, legyen szőke, meg hasonlók. Elég rendesen az arcába röhögtem, majd mondtam, hogy semmi köze a külsőmhöz. Páromnak pedig kb mindegy, amíg nem vagyok teljesen kopasz :D Az extrém színeket kifejezetten kérte, mert tetszik neki.


Hogy ne csak off legyen: a hajpótlásokat tényleg elég rendesen lekezelik, ha megbízható a fodrászod, és jó helyről rendel. Nincs ok ezen kattogni. Ha tetszik, legyen, de szerintem anélkül is lehet élni. Látni pedig elég sok esetben lehet, főleg napfényben, de sok esetben nem zavaró, vagy gusztustalan, hacsak nem igénytelenül van felrakva, karbantartva.

2019. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9

8-as vagyok. Köszi, hogy leírtad, azt hittem csak én vagyok mutáns. :) Én sem fogok újat venni már, ha ez elhasználódik. Egyszerűen nekem gyerekkorom óta vágyam volt, hogy legyen végre egyszer hosszú hajam, de ez sosem jött el.. Sokkal nőiesebbnek éreztem, na persze az embernek mindig az kell, ami nincs.


Ettől függetlenül én és a párom sem bánta, hogy van, mindketten hamar megszoktuk.

De most már legalább kipipáltam, és így szerintem könnyebben tudok majd lemondani róla, mert eltűnt ez a "mumus".

2019. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!