Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél nőként ha pasid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél nőként ha pasid gyorstüzelő?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnánk gyakorlással sem segíteni rajta, akkor sajnos elválnának útjaink. Nekem kell a hosszú aktus.
2019. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak egy aktus kell. A masodiknal mar tovabb birja.
2019. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem lenne lelombozó hogy csak mindig 2.ra megy csak?
2019. márc. 15. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is viszonylag hamar elmegy. 13 éve vagyunk együtt.

Kezdetben először orálisan elégítettem ki, majd ő engem és utána volt együttlét. Illetve amikor már többször csináltuk egy nap, vagy gyakran egy héten, akkor már nem volt ilyen gond. Illetve nyilván az évek alatt annyira összecsiszolódtunk már, hogy még őt is beelőzöm. :)

2019. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentol fugg pl attol is h a pasi akar e valtoztatni vagy neki jo igy ahogy van

A.tobbi technika

2019. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!