Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak jelei annak, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelei annak, hogy egy lány elvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés
Egy lány viselkedésén, vagy akár a testén így külső szemmel észrevehető, hogy elvesztette a szüzességét?

2019. márc. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Igen amikor szex közben próbáltam gyengéd lenni,mindig mondta:Mikor teszed már be?Onnan tudtam.
2019. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Persze, onnantól kezdve ha nem sikhülye vagy sérült, akkor nagyképű és beképzelt lesz. Megtudja hogy a punci= hatalom és ezt az utolsó lehetőségik ki is használja.
2019. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy például egy lány egyik nap elveszíti a szüzességét, akkor tegyünk fel másnap egy másik személy, például a szülei észreveszik azt?
2019. márc. 16. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem szex után (mindegy hogy első vagy második) de mindig feltűnően jó kedvem van. Egyébként külső jele nem igazán van hacsak nem kérdeznek rá megérzés alapon főleg ha pasival voltál.
2019. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ugyanezt a kérdést tenném fel kicsit másképp:

Vannak jelei annak, hogy egy lánynak orgazmusa volt? :D

2019. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen van nő akinek utána percekig vibrál a hüvelye,áll a bimbója.
2019. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Valaki szerint a szüzek "szűkebben", zártabb lábakkal járnak. És mintha lenne benne valami, de mérget nem vennék rá, nem végeztem rá tudományos kutatást :D
2019. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!