Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, habazt mondjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, habazt mondjátok egy péniszre, hogy aranyos, az feltétlenül negatív?

Figyelt kérdés
Csak mert nyilván nem egy nagy szerszámra mondjátok ezt, hanem kisebbre.

2019. márc. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak felfelé görbül a pénisze (ami JÓ), és a fejemben mindig aranyosnak tartottam ahogy görbül.

NEM mondok ilyet egy férfi péniszére, valószínűleg a kis játékos énem kreatívkodik egy pénisz formájára illethetnő jelzőkkel. Az más kérdés, hogy más lány hasonló elmével nem tudja, hogy ilyet nem mondunk és kész.


Csak a félreértések elkerülése végett: NINCS méretprobléma és nagyon is jó irányba görbül neki.

2019. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne negatív? Ha aranyos, akkor az többnyire nagyjából azt jelenti, hogy "kicsi, de azért szívesen kipróbálnám". Az, hogy kicsi, a legtöbb lány számára nem feltétlen turnoff, kinézetre általában szebb és arányosabb, míg a nagy meg erőt és dominanciát sugároz. Szimplán preferencia kérdése, kinek mi számít. De az aranyos egy pozitív jelző.
2019. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne negatív?
2019. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyra is mondtam h aranyos
2019. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen az, amire azt mondják, hogy aranyos? :D Honnan tudod, hogy kicsi?
2019. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En akkor mondom ezt mikor lankadtan megláttam, semmi negativ nem volt benne.
2019. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondta a volt párom, hogy szép a péniszem. És ennyi. Éveken keresztül nem tudtam belőle többet kihúzni. De ez is sokat mondó.

28F

2019. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!