Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor jöttetek rá, hogy valami más a testeteken, mint az átlag?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor, vagy milyen szituációban történt? Hogyan éltétek meg, Azóta hogyan sikerült megbarátkozni az "egyediséggel"? Most hány évesek vagytok, és mennyit szenvedtetek/szenvedtek miatta?


Cici,punci,bőr,szőrzet,bármi...?



2019. márc. 17. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda?
2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiáll a bordam, es nem azert mert vékony vagyok hanem mert igy fejlődött ki. Gyerekkoromba nagyon zavart, utaltam. Mostanra megbaratkoztam vele.
2019. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamasz korban a tornaöltözőben, uszodában, sportöltözőben nyári táborokban, bárki szembesülhet a külső eltérésekkel.
2019. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Életkorotokat elmondanátok, meg hogy amikor rájöttetek, akkor hány évesek voltatok? Előre is köszönöm.
2019. márc. 17. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
A melleim eléggé mások, mert rohadtul lógnak ahhoz képest, hogy csak most leszek 21, közük sincs a gömbalakhoz, a bimbóudvarom átmérője is van vagy 10 centi. Nem egy konkrét pillanatomba telt rájönni, hanem ahogy egyre több fiatal lány mellét láttam, úgy tudatosult bennem, hogy nem ilyennek kellene lennie ennek.
2019. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó muti! Nyami nyami.
2019. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrzetem tér el a leztöbb lányétól, jóval több, durvább. Ez már egégy fiatalon, 9-10 évesen is szembetünő volt.
2019. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*elég
2019. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Görbe mindkét kisujjam felső ujjpercei, mintha eltörtem volna őket. Anno gépírásórán jöttem rá (okj-n), amikor vakon kellett gépeni, hogy másnak tök egyenes (röhej, de addig nem is tűnt fel, mondjuk nem is szoktam kisujjakat bámulni :D), nekem meg ezért volt kicsit nehezebb, de már nem zavar. Tudom, nem erre a válaszra számítottál. :D


26N

2019. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!