Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is észrevettétek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy a kevésbé kapós lányok sokkal odaadóbbak?

Figyelt kérdés

Miért van ez? Több nem tipikus szép lánnyal voltam és mindent megcsináltak amit kértem, még olyat is - mint utólag kiderült - amihez semmi kedve nem volt.

Lányok véleménye különösen érdekel


2019. márc. 18. 11:26
 1/7 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Teljesen piacgazdasági a megoldás ha nem jöttél rá magadtól.

Vagy csodás az áru, és akkor könnyen elkel, vagy kell mellé valami vásárlásra ösztönzőt rakni

2019. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így van L.
2019. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül így van, de igen, többnyire ez a helyzet.
2019. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én "odaadásom" sosem attól függött, hogy mennyire számítok kapósnak.Sokkal inkább attól, hogy a másikkal milyen minőségű volt a kapcsolatunk.És nem is tettem meg olyan dolgokat, amikhez semmi kedvem nem volt, és nem is érdekelt.Nőként van tartásom és önbecsülésem, ez manapság már kihalóban van.Vagy kölcsönösen, egymás kívánságait összehangolva működtünk együtt, vagy lezártuk azt, ami nem volt összehangolható, de erőltetve semmi sem volt.Szerencsére a többséggel nem volt probléma.A problémásakkal meg nem maradtam együtt.
2019. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen akkor az élet egy húspiac?
2019. márc. 18. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nagyon sok olyan lány van, aki nagyon szint alatti, viszont királylánynak érzi magát.

Csak ezeknek nem jön össze semmi.


És sok olyan van, aki tesz is azért, hogy legyen társa. Na, őket keresi mindenki.

2019. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyarul akkor a nők olyanok mint egy darab hús. Vagy mint egy szopógép. Értem én, hát, nem irigyellek titeket, akik ilyen felfogással léptek bele az életbe!:(

Egy nő odaadása attól függ hogy mennyire vágyik az adott férfira, és hogy hogy bánnak vele. Ha falkaparós orgazmust adott éppen az előbb az a srác akinek a látványától is elázom, akkor persze hogy a lelkemet is odaadom neki, es mindent megteszek hogy kielégüljön és minél jobb élményt adjak neki.

De ha akár egy "jócsávó" is önző, 0 szexuális kultúrával akkor nemhogy nem leszek odaadó, de úgy kizavarom az ágyamból mint macskát sz#rni.

Üdv, egy C-kategóriás csaj.

2019. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!