Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek, volt már olyan, hogy volt egy nagyon menő csávó de amikor szexre került sor akkor már nem volt "menő"?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki nagyon menőnek játszotta magát kocsi, bezselézett haj, menősködik stb stb. de amikor már szexelni kellett volna akkor már megfutamodott vagy nagyon kicsi volt neki, nem állt fel neki. Igazából csak műmájerkedett.

2019. márc. 18. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kocsi meg a zselézett haj nagyon menő, májerkedésnek / műmájerkedésnek számít?
2019. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén fogalmaztam meg. Annyi hogy valaki adta a nagy jampit az embereknek, de az ágyba meg nagy nulla volt.
2019. márc. 18. 15:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még, ezzel csak a nyomi pasik nyugtatják magukat.
2019. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Volt.... Apuci terepjárója meg a nagy duma aztán este sírva kért bocsánatot mert nem állt fel neki a, nem hazudok, 5centis kukija.... Próbált rá gumit húzni és egyszerűen nem tudott. Nem nevettem ki, most se teszem, szánalmat éreztem és megvetést, hogy kompenzál
2019. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy értelmes lány időben rájön, hogy egy pasin csak maszk van-e vagy valóban értékes ember.


A fontos az, hogy ha egy pasi természetes és élvezi az életet úgy ahogy van és nem próbál eljátszani semmi különlegeset, nem próbál meg senkit lenyűgözni, arra előbb-utóbb fel fognak figyelni az értelmes lányok.


Amelyik meg nem értelmes az kit érdekel? Engem nem.


24/F

2019. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Többnyire akinek elég onbizalma van, annak van is mire. Tehat nem valoszinu hogy ilyen tul sok letezik. Ne remenykedj.
2019. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alapból utalom az ilyen pasikat, Nem hogy lefeküdjek velük.
2019. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Volt,a városban minden kicsit szebb lánynak írogat/ott egyik este egy buliban engem szúrt kimagának,adta a szokásos szépfiú dolgokat,aztán amikor hajnalban felértünk a lakásába hirtelen rájött,hogy neki másnap meccse van és pihenni e kell,de azért aludjak ott.😅
2019. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen volt

Szinte majdnem minden csaj odáig volt a srácért én meg szürke kiseférkènt nem is értettem miért pont én mit akar Pont Ő tőlem ..

Hát engem nem zárat h kicsi van neki mert a nagytól féltem amilyen nagy volt a szája meg az arca egyenesen arányosan volt kicsi a farka

Na jó nem mikro pénisze volt.... De nem ez volt a baj, hanem Fél se állt Neki.. állítólag fáradt volt... állítólag .... ahan...

Ha eszembe jut mindig nevetek .... Jajj hogy Ő mennyire írta mondta hogy úgy meg bsz hogy lábamon nem fogok tudni járni. Ehelyett saját lábon mentem haza mert mondtam neki inkább ne pazarolja rám a Benzint pihenjen és menjen bulizni és szedjen össze egy Plaza macskát...

N

2019. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szürke kisegérként
2019. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!