Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek, volt már olyan, hogy volt egy nagyon menő csávó de amikor szexre került sor akkor már nem volt "menő"?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki nagyon menőnek játszotta magát kocsi, bezselézett haj, menősködik stb stb. de amikor már szexelni kellett volna akkor már megfutamodott vagy nagyon kicsi volt neki, nem állt fel neki. Igazából csak műmájerkedett.

2019. márc. 18. 15:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kinga, te vagy az? xDD
2019. márc. 18. 16:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Ki az a Kinga?
2019. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Olyan volt aki ecsetelte, hogy vad és szenvedélyes szexben lesz részem, de helyette csak az új autómat tapizta.
2019. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem Ő Felhőcske94. Szerintem 100%. Megismerem a stílusáról. :) :)
2019. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szexpartnert kerestem egy oldalon.

Levelezgettük beszéltnk telón is, így megdug úgy megdug, ennyi meg annyi menetet bír stb. annyira felizgultam rá, otthon voltam kértem jöjjön át és csinálja :)

Kopogott, ajtót nyitok, beengedem leülök a kanapéra, közben lehúzom a nadrágját, kettőt rántok rajta és már el is élvezett.


De volt olyan is, hogy menőzött hogy neki 20 cm-es a farka, azt gondoltam mikor találkozunk lemérem, csak 16cm volt :D

2019. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen igen , nem volt bunkó csak nagyra volt magával az apja 7 es bmw j ben meg amikor leírta hogy mit fog velem csinálni nagyon nagy volt a szája aztán amikor oda került a sor hogy biuonyítson nem sikerült neki, nem nevettem és nem bántottam miatta, 2 . Alkalommal sikerült neki kb beleültem és el is mennt, azóta sem találkoztunk
2019. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!