Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívántátok már szomszédotokat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívántátok már szomszédotokat? Ha igen lett belőle valami?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Lakott mellettünk egy jó pasi néha fantáziáltam

Nem. Mivel nem vagyok lotyó hogy megcsaljam a párom.

N

2019. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Vidéken nem. Pesten egyszer kollégiumban 2-3 szobával arrébb lakó lányt igen. Sőt, ott az egész szoba jól nézett ki, de gyáva voltam, ezért csak egy papírra írtam valami hülye szöveget, hogy jól néztek ki, főleg a szőke, majd kiragasztottam az ajtajukra. Azt hittem, letépik és nem lesz belőle semmi, de megmutatták a szomszédjuknak, és hallom, ahogy arról beszélnek a folyósóra kiülve. Én meg szégyelltem magam, hogy nehogy rám gondoljanak. Sőt, még később fb-on is olvastam, ahogy viccesen odakommentelt a szomszédjuk a szőke csajnak a képe alá ezzel kapcsolatban, tehát nagyon elszámítottam magam. Ja, és most esik le, meg is adtam egy mailcímet, hogy írjanak oda! Na, ez már tényleg vér ciki, persze nem írtak. És különben is, mit csináltam volna? Ezek után nem vállaltam volna fel egy talit. Nem is csoda, hogy ezután 4 évvel vesztettem el a szüzességem.

Egyszer laktam olyan helyen, ahol 4 szobában lakott 1-1 ember, a tulaj, egy lány, egy fiú meg én, és mikor kiköltöztem, jutott eszembe, hogy a lányt leshettem volna zuhanyzás közben a kulcslyukon, mert hiába van benne a kulcs, úgy is belátni. De addigra ő is hazament nyárra, én meg elköltöztem.

Most is volt egy szomszédom a körfolyosón, eggyel feljebb szemben lakott, de valahogy eltűnt. Nem tudom, hogy kellett volna közelednem hozzá, talán felszólni, hogy szia babám? Illetve nagyon kicsi a világ, fb-on kommenteltem egy oldalon, és képes volt a másik szomszédom belike-olni a kommentem. Aztán még egyet. Talán nem is tudta, hogy engem like-ol. Persze rá se fogok ráírni, hogy köszi a like-ot, de itt lakom a szomszédban, ugyan gyere már át. Néha láttam, hogy hozott fel palit, mindig mást, a kúrásuk is áthallatszott, szóval nettó nem fogok közeledni, bár lehet, hogy pont így lenne esélyem.

Magyarul lúzer vagyok, nem lesz itt soha semmi.

28F

2019. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kívánt és lett közeledett felém küldött félreérthető jeleket és kezdeményeztem de ha nem mutatott volna semmit vagy nem keresi a társaságom akkor nem lett volna semmi szóval bizony a nőnek se árt tenni valamit ha akar valamit.
2019. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen volt olyan szomszédnőm hogy nagyon kívantam és láttam is fèlmeztelen !

Sajna semmi nem volt !!

2019. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt egy fiuszomszedom,,kondizott ,futott,tökéletes izmos atletikus volt,helyes,mint paul walker..es mindig szuk biciklisgatyában futott..aztan egyszer becsengettem hozza e ss megkérdeztem hogy edz es mennyit fut ilyenk,mosolyogva szivesen valszolt,,beszelgettunk,,aztan elfordult,hogy felirja a számát es közel léptem hozzá,,párás volt a levegö ugy izzott a testem a vágytol hogy megmarkoljam a segget es magamhoz huzzam az izmos testét..de nem mertem..azota is bánom f25
2019. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most történik. De bizonytalan vagyok, mert annyira nem beájulós számomra (most már inkább belső miatt).

Meg ha mégse jön össze, nem akarok többet, akkor hogy kerülgessem

2019. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölöttünk lakott egy csinoska özvegy. Ő 33 volt, én 16. Egyszer valami zsúrt tartott, és amikor arra készült, alaposan bevásárolt a közeli boltban. Mivel én is pont ott voltam, segítettem neki cipekedni. Aztán ha már ott voltam, megigazítottam egy meglazult kapcsolót. Később is többször szólt, ha valamihez férfikéz kellett, így melegedtünk össze lassan. (Lehet, hogy csak nekem tűnt lassúnak.) Így történt, hogy ő vezetett be a gyönyörök birodalmába és a női lélek rejtelmeibe, amit férfiésszel szinte lehetetlen megérteni. Későbbi sikereimet javarészt neki köszönhetem.
2019. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!