Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Párkapcsolatban izgalmasabb tud lenni egyszerre több pasival való szexelés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a párotok mellé még bevesztek egy újabb férfi tagot.

2019. márc. 20. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon izgalmas! A férjem szokott szervezkedni, ami nincs ellenemre, mert jól választ. Ismeri az ízlésem.
2019. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
1. Na ez durva. A párod választ helyetted. Kész tények elé állitva. Összejövetelnél meg: Helló! bemutatom neked Xy-t Ő is meg fog d.gni téged. :)
2019. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. #2-nek: Nem egészen így van. Én nem is tudtam egyik alkalommal sem a férjem "hátsó" szándékát. A másik pasikat régebbről én is ismedte
2019. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
....folyt.....ismertem, éskedveltem, csak nem tudtam róla, hogy be lettek szervezve. Aztán a férjem mindig úgy alakította, hogy előbb csak egy kis erotikus játék, és később több is...
2019. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban nálam szó se lehet róla hogy páromon kívül más férfi nyúljon hozzám a gondolattól is rosszul vagyok.

De 3.-nak jöhet lány azzal nincs bajom söt 😋

25N

2019. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk előfordult már többször is, hogy megosztoztak rajtam. Páromat is izgatta a téma és engem is. Meg csináltuk már lánnyal is, mondjuk azt csak az egyik barátnőmmel.
2019. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Igen, nekünk előfordult már többször is, hogy megosztoztak rajtam. " :) :) :)


"Megosztoztak rajtam" :) Szakadok a röhögéstől.......:)

2019. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a #2 és #7 (aki nyilván ugyan az a személy) minek jött ehez a kérdéshez? Frusztrált egy kicsit.
2019. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!