Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban nektek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban nektek mennyi ideig tart egy átlagos szeretkezés?

Figyelt kérdés

A konkrét behatolástól a pasi elélvezéséig tartó idő érdekel, azt nem számítva ha utána újra csináljátok.

Plusz nektek mennyi idő kell az élvezetig?

L (friss első kapcsolatban...)


2019. febr. 11. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
10-15 percig birja, de ha megfelelő az előjáték akkor nekem is elég ennyi
2019. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

én komoly kapcsolatban és más fajta kapcsolatban is szeretem elhúzni, kiélvezni akár 20-60 perc, igaz régebben a lágy szexnél volt főleg a 60 körüli, mostanság már inkább vadabb szexet preferálok és az a tempójából adódóan jóval fárasztóbb

3-5 póz váltás, néha több

hiába vagyok felizgulva nehezebben megyek el, mind ha magamnak csinálom, mind szex közben (igaz szex közben sokszor elhúzom még jobban)


F

2019. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha privátban írsz legalább a témával kapcsolatban és nem farokfotókat küldve...

-_-

2019. febr. 11. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Én elég hamar végzek, páromnak én szoktam szólni, hogy na most már ő jön mert nem bírom. Nekem 15 perc elég szokott lenni, párom ezután 1 percen belül el tud menni. Ő még bírná tovább is de én nem nagyon.

L

2019. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanúgy vagyok vele, mint az utolsó válaszoló. Addig szoktuk csinálni, ameddig én szeretném. Mindig azt mondja, hogy ő 5 perc után már el tudná menni, de vissza tudja tartani akármeddig, ameddig élvezni szeretném.

Eddig még nem találkoztam ilyen pasival amúgy, aki ennyire vissza tudja tartani, de nagyon tetszik. :D


Ha el tudok menni, akkor 15 perc nekem is elég, ha pedig olyan napom van, hogy nem tudok elmenni, de kívánom őt, akkor neki szoktam kedvezni és egy intenzívebb, de szintén rövidebb menetet tolunk le a kedvenc pózaiban.


21/N

2019. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-15 perc, de már előre érzem mennyire vagyok felizgulva, ehhez mérem az előjátékot. Amikor tudom, hogy nekem sem kell sok, akkor szinte a csúcsig eljuttatom és együtt zárjuk
2019. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a partneremtől változó. Volt akivel órákon keresztül csináltuk kisebb megszakításokkal, a jelenlegivel kb 15 perc nem beleértve az előjátékot. Előjátékkal kb 45-60 perc.

Nem is bírná tovább a jelenlegi bnőm.

2019. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Boszorkány_ ***** válasza:
37%
Konkrét behatolástól kb 30-40 perc. Előjátékkal sokkal több.
2019. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak gyors szex indulás előtt pl, akkor behatolástól kb 10-15 perc. Hosszabb, esti szexnél 1 óra körül, plusz az előjáték. Imádom hosszan érezni magamban a párom, minél hosszabb, annál jobb.
2019. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan 20-35 perc szokott lenni, néha több, de olyankor már nem megy neki az elélvezés. Én olyan 10 perc alatt elmegyek, utána meg kicsit könnyebben, így szokott lenni 2-3 is.
2019. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!