Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet amatőr lányoktól/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet amatőr lányoktól/nőktől pénzért cserébe szexuális dolgokat kérni?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy lehetséges-e valahol olyan nem hivatásos, nem prostituáltnak számító nőket találni, akik pénzért cserébe kaphatóak erre-arra. Sajnos engem eléggé zavar a gondolat, hogy egy prostinak a rosszlányok.hu-ról aznap már én vagyok az ötödik kuncsaftja.. Ezért arra lennék kíváncsi hogy például ilyen szexuális társkeresőkön, tinderen akár vagy esetleg máshol mennyi esélyem van arra, hogy találok olyan bevállalósabb nőt, aki belemenne ilyesmibe, de nem hivatásos ugyanakkor? Hol érdemes ilyen nőket keresni?

26/f



2019. márc. 20. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En 1x szexeltem 50 ezerért úgy hogy nagyon bejott a srác es o ajánlott ennyi penzt huszonvalahany éves volt.

17l

2019. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha van itt ilyen lány, bátran jelentkezzen nálam. Komoly ajánlatom lenne.
2019. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nő vagyok elég sok ilyen ajánlatot kaptam már de amire oda került a sor hogy jó találkozzunk valamiért eltűntek.

Az én meglátásom szerint csak a szájuk nagy🤷🏻‍♀️

2022. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok

De ha valaki tényleg komolyan gondolja dobjon egy üzit

2022. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Itt még aktuális a dolog, jöhet az üzenet lányok :)
márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!