Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más se hiszi el ezt a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se hiszi el ezt a nőknek?

Figyelt kérdés

Itt van ez a cuckold dolog.

Én férfi vagyok, nem mennék bele, hogy más dugja a nőmet, de a fordítottjábam benne lennék.

Nyilván nem minden egyes alkalommal, de egy éven lenne 1-2 nő, akit megdugnék.

Na, itt az oldalon meg állandóan olvasom, hogy a legtöbb nő állítja, hogy ő soha nem menne bele.

Én ezt nem hiszem el.

Aki kicsit is ismeri a nőket, tudja, hogy egy szállal nem különbek a férfiaknál.

Szal szerintem a nők is belemennének abba, hogy más férfival is legyenek.


2019. márc. 19. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan, hogy nincs olyan, hogy "nők" meg "férfiak"? Sosem csaltam meg senkit és sosem lennék nyitott kapcsolatban, vagy ilyen cuckold hülyeségben. A párom sem, férfi létére. Mások meg igen. Akkor mi alapján ítélkezel?

Ja, amúgy milyen gáz vagy már, a nőd nem csinálhatna ilyet, de te igen? :-(

2019. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, csinálhatom mivel ő maga engedte meg.

Mi ebben a gáz?

Egyébként nem arról van szó, mert elfogadom, hogy vannak ilyen nők, de nem 10-ből 9.

Szerintem, aki tényleg nemet mondana, az kb 10-ből 2, max 3.

A többi meg végül belemenne.

2019. márc. 19. 12:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Eleinte senki nem lenne benne, néhány év együttlét után kivétel nélkül mindenki, legalábbis a saját maga javára, mert óhatatlanul megunja a másikat. Viszont a legtöbbünk nem engedné a partnernek akkor sem, ha már alig izgat fel, mert a párkapcsolat sokkal inkább birtoklási vágy, mint odaadó szeretet.
2019. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Aki kicsit is ismeri a nőket, tudja, hogy egy szállal nem különbek a férfiaknál."


De nagyon is különböznek, egy nő szex nélkül is el van sokáig, a férfiaknak viszont "ürítenie kell" és hajtják a hormonok még idősebb korban is.

És amelyik nő szereti a párját az sose dugatja magát idegenekkel, mert nem hajtja az ösztön.

2019. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"De nagyon is különböznek,"


Egyáltalán nem látom.

2019. márc. 19. 12:13
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

“Én férfi vagyok, nem mennēk bele, hogy más dugja a nőmez, de a fordítottjában benne lennék.”


Na, ez itt a nagy hiba. Merthogy spec. a nők úgy gondolkodnak, hogyha neked lehet, nekik is.

2019. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Fel se fogjátok miről van szó.:D

Engem nem izgat a cuckold, ezért nem mennék bele.

Viszont ha a Párom izgatná, belemennék, mivel ő is élvezi.

Tehát ő előnyben van.

2019. márc. 19. 12:19
 8/17 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem látom."


Akkor nézzd meg ezen az oldalon hány pasi sír, hogy neki nő kell mert nem bírja tovább, érdekes módon nő egy sincs, pedig sok egyedül élő nő is van a világon pl. én is még sem sírok, hogy szex kell, pedig nincsenek kalandjaim sem még mielőtt valaki jön a nőknek könnyebb hülyeséggel.

2019. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szóval röviden te szívesen dugnál össze-vissza, de párodnak ezt nem engednéd. Biztos vannak lányok akik élvezik ezt, de egy ilyenhez neked is kell lenned egy stílusnak, egy kemény, alfa stílusnak
2019. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hmmm 11évesen a templom után az 50es 60as 70es nők fogtak közre,mind a barátnőm volt.Csak akkor még muja voltam.

Semmit nem hiszek el nekik.

2019. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!