Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mikor volt először hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt először hogy gumi nélkül csinálta? Azóta melyik védekezési formát előnyösiti?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
17 évesen kezdtem fogátlót szedni azóta is igy védekezek
2019. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
16 évesen. Akkor létezett egy olyan gyógyszer, hogy Postinor (ha jó írom). Azt mondta a csaj, hogy vesz be olyat, mehet élesben a dolog. Ő 15 volt. Nővérétől kérte a tablettát.
2019. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
15 voltam és azóta csak gumi nélkül
2019. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Csak és kizárólag a párommal szexelünk óvszer nélkül,és egyéb fogamzásgátlók nélkül.

Igaz 3 -5 hónapig óvszert használtunk, + fog gátlót használtam de egyéb okok miatt már egyiksincs. Így 6,5 éve csak is megszakítással szexelünk, és maximálisa megfelel így

2019. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Csak egy órája kérdezték ugyanezt a kottony nélküli szex kérdést.

2019. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
17évesen kezdtem el fogamzasgatlot szedni, most is igy védekeznek.
2019. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
A legelső alkalmakkor gumi nélkül csináltam.
2019. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen


Gumi ,Nem tömöm magam hormonokkal. Szedtem eleget tablettát tönkre vágta a szervezetem, majdnem meddőség lett belőle,össze zavarta a ciklusom és rengeteget híztam, le nullázta a libbidóm,hangulatingadozásaim voltak kész ideg beteg voltam tőle , hüvelyszárassag,ez miatt állandó gombás fertőzés,nem birtam felizgulni,nem lettem nedves ,élet kedvem se volt,depresszió...


Bocsi Srácok de túl sok a fincsi mellékhatás ami miatt Én ezt nem vállalom be csak higy nektek ne kelljen munkaruhathúzni....

Spiráloz,pesszáriumot köszi nem rakattatok fel...

Nem csak a Nő dolga a védekezés.

25N

2019. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Párommal 16 évesen, elszakadt egy gumi és annyira paráztam hogy megkértem a nőgyógyászt írjon fel Nuvaringet (pontosan tudtam hogy a tablettát el fogom felejteni, most, 22 évesen is elfelejteném), azóta azt használjuk.
2019. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Na meg őszintén szólva én sem szeretem a gumit, iszonyat hülye érzés mint valami furcsa gumi műpéniszt használni, párom meg vagy 5 perc alatt eldurran gumival vagy nem tud elmenni mert nem érez eleget szóval már csak ezért se használunk gumit.
2019. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!