Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elfolytani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfolytani magamba vagy enyhiteni az idegességet és feszültséget amiatt hogy nincs lehetőségem szexelni csajjal? 23/F

Figyelt kérdés
Még soha nem csináltam és egyre jobban feszült vagyok emiatt és kevesebbnek érzem magam azokkal szembe akik már túl estek rajta vagy csinálják gyakori szinten....nem tudom mit tegyek.. !!
2019. márc. 21. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Valóban, így nem sok értelme van az életnek.
2019. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak úgy tudsz túllendülni, ha szexelsz végre, sehogy máshogy
2019. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férfival van? Ejjha .
2019. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 jaa jó lenne csak azt érzem hogy undorodik tölem sok csaj.. viszataszitó vagyok vagy én nem tudom.. ez megmagyarázná hogy miért nem lehet alkalmam szexre!!!!!!!!!!!!
2019. márc. 21. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán pontos j-vel el tudnád fojtani. ;-)

Viccen kívül: a külső keveset számít, ha a természeted vonzó. Légy okos, művelt, kedves, érzelemmel teli. Legyél jó valamiben, majdnem mindegy, hogy mi az, csak lehessen fölnézni rád, és nagyon hamar minden megváltozik.

2019. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor rádjön a feszültség legyél inkább király. :D

Menyj el egy prostihoz gyakorolni, nincs abba semmi rossz. Férfi vagy. Ne idegeskedjél hanem oldd meg. Biztos nagyon gáz lehet már a kisugárzásod a sok felgyülemlett rossz érzésektől. Add ki aztán figyeld meg, hogy fogsz egy jó csajt.

2019. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Lehet hogy ez lehet a baj???
2019. márc. 22. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is tesztelj le pár bérnőstényt. Enyhül a feszkó ha nem csak te polírozod a bohócot és utána már más érzéssel közeledsz a nőkhöz.
2019. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!