Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szokott belső feszültsé...

Más is szokott belső feszültséget, idegességet érezni ok nélkül terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Néha rámjön olyan érzés mintha szét akarnék robbanni az idegtől, olyan belső remegés érzés, pedig nem is idegeskedem. Olyan fura érzés, néha már az izmaimban érzem azt a feszültséget merevséget, szinte már fájnak az izmaim.

Lehet ez még normális, vagy orvosnak is szóljak erről?



2017. nov. 12. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam , akaratomon kivül nem ugy szolok a családhoz se lehet a leendő megváltozott helyzet miatt és igyál magnéziumot
2017. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy sokkal nyugodtabb vagyok, pedig volt itt minden, amin kiakadhattam volna (hirtelen költözés, hitel elutasítás, szomszédra rendőrt kellett hívni, stb.)
2017. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordul néha. Tiszta ideg vagyok, de nem tart sokáig. Maximum fél óra. Nem tudom mitől lehet, de érdekes az biztos.


30 hkm

2017. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó nálam is így van, max fél óra szokott lenni, és terhesség előtt sosem éreztem ezt, de most néha olyan érzés kap el, hogy kifutnék a világból.
2017. nov. 12. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam akkor, amikor sokat hajolgatok mert kiesik minden a kezemből.

33 hkm

2017. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 30 hkm vagyok.

Egyébként minden rendben a terhességeddel? Nekem igen. Ez valami mellékhatás lehet :)

Igen olyankor kifutnék én is a világból, sőt könnyek is potyognak néha. Én a hormonoknak tudom be. Persze szólhatsz a dokinak, de nem hinném, hogy nagyon tudna segíteni.

2017. nov. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia igen minden rendben szerencsére. Egyszer már megemlítettem az orvosomnak annyit mondott, hogy a hormonok okozzák. Hát remélem szülés után elmúlik.
2017. nov. 13. 08:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne :)
2017. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én van hogy be is könnyezek az idegtől fél óra mulva meg jót nevetek magamon hogy ez most mi is volt? :D
2017. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok 32hkm
2017. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!