Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám “izgalmasabba”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám “izgalmasabba” tenni a behatolás utáni részét a szexnek?

Figyelt kérdés
Tudom ez elegge idiotan hangzik, de az előjáték nagyon izgalmas és változatos, de miután a tényleges szexre kerül a sor felek hogy nem élvezi annyira a partnerem. Tudtok esetleg ötletek adni ehhez? A változatos pozokon kívül. Inkább valami bdsm téma érdekelne, de bármilyen ötletet meghallgatok:D koszi előre is❤️18
2019. márc. 22. 14:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj ez lemaradt hogy lány vagyok bocsi
2019. márc. 22. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Lovaglónál fenékmarkolás,kutyapóznál hajhúzás/fenékcsapkodás. Misszionáriusban nyakharapdálás meg hát karmolása.


Ezek jutottak eszembe.

2019. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az teszi nagyon élvezetessé, ha gyakran váltogatjuk a pózokat. Változatos is és nem utolsósorban késlelteti a pasi oragzmusát. Amikor elkapná az ütemet és közeledne a gyönyörhöz, akkor snitt. :)

De olyanokkal is nagyon fel lehet dobni, mint pl. misszionáriusban lábaim a nyakában, lovaglónál markolja a fenekem.

(24/B/L)

2019. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kikötözöd és meglovagolod.


Közben adsz visszajelzést, biztatod, nem éppen irodalmi latin nyelvezettel.


Ha a puncidat is tudod hasznalni (pl rászorítasz), az sem hátrány.

2019. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engedd el magad és engedj a piszkos fantáziáidnak. A női belső izgalmas de a gátlások ezt tönkre teszik.

35F

2019. márc. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!