Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nem nedvese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem nedvesedem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és nagyon tetszik is nekem. Viszont ha csak öleljük egymást nem tudok benedvesedni és ezt szégyellem. Meg amúgy is nehezen nedvesedem.

És ha ilyenkor be akar nyúlni a bugyimba elhúzom sajnos magamtól, ne hogy észre vegye, hogy nem vsgyok nedves:( és azt higyje vele van a baj, de amit ráfekszem és érzem, hogy merev és hozzá dörgölözöm vagy a számba veszem a micsodáját egyből benedvesedem bár attól sem szörnyen nagyon,de attól már én is beindulok.


Ha magamban masztizom se nedvesedem be sosem és soha sem nedvesedtem be, akkor se mikor nem volt baratom.


Ezen lehet valahogy valtoztatni?:(

Aktus elott mindig nyalazom magam, ne hogy kiszakadjon a gumi.



2019. márc. 22. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
21L
2019. márc. 22. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
figyelj nem 14 éves vagy... :D használjatok síkosítót a jóisten áldjon meg titeket
2019. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet alkati dolog is, de eredhet abból is, hogy nem kívánod eléggé.

Ezt csak te tudhatod, melyik.

2019. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hianyzik a kemia es/vagy nem iszol eleget.
2019. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ölelkezésektől be kéne nedvesedned. De úgy nem is lehet, ha elvárásnak érzed. Nem tudom, hogy beszéltetek-e róla, de mindenképpen kéne, ha egyáltalán kiderül valami abból, hogy zavarja. A lényeg, hogy bizonyos izgatottságnál nedves vagy. Nem tudom, hogy számít-e, de azért igyál eleget. :D 19/F
2019. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Bartholin-mirigyed nem termel elég váladékot.

Ezt nem szégyelni kell!

Tenni ellene. Ahogy irták előttem, sikosítóval.

2019. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Mit mirigy!!! Öklözőzsír kell ide, de hirtelen. Amúgy az ilyenen nem problémázni szoktunk, hanem megnyálazzuk.

32/f

2019. márc. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyéni adottság ki mennyire "nedvesedik", sőt még egy embernél is változhat, hangulat, stressz stb. függvényében. A leírtak alapján nincs ebben semmi rendellenes.


Hogy mit tegyél?

1) Használj sikosítót.

2) Hiba lenne ha a partneredre tolnád a "felelősséget" csak frusztrációt okozol benne és rombolod az önbecsülését. Inkább tudjon róla, hogy neked több időre és sikosítóra van szükséged a megfelelő lubrikáció eléréséhez.

2019. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!