Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezen nedvesedem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen nedvesedem?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja ezt? Felizgat a penisz látványa..de nem nedvesedem,mitől van ez? 22/N

2019. jan. 25. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót?
2019. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy férfinak se elég egy meztelen női nemiszerv ahoz hogy felizguljon. Neki is van szükség érintésekre, simogatásokra, csókokra.
2019. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyalizzon téged, csókolgasson az érzékeny pontjaidon, körözzön a fütykössel a puncidnál mielőtt beteszi.

Az én párom sokszor annyira kikészít, hogy én húzom már oda a fenekét, hogy tegye be.

Ügyeskedjetek! Végső esetben síkosító...

2019. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szedem semmit sem.. nem mondanám magam stresszesnek sem..viszont a sikosito meg csip,szinte az összes fajtája..a penisze felizgat,akarom hogy behatoljon de a hüvelyem nem nedvesedik,néha ha masztizok akkor nedves,de akkor sem nagyon..tanácstalan vagyok
2019. jan. 25. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Kókuszzsir. Garantáltan nem csíp, a legjobb sikosító.


Nagyon sok női partnerem volt már. Van aki alig nedvesedett, mint a szahara olyan száraz volt fél óra előjáték után is. Őt nyaltam, majd kükuszzsír.

Volt olyan akinek ha a nyakába csókoltam már ömlött belőle a lé.

Nem vagytok egyformák (szerencsére).

2019. jan. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es ez egyáltalán nem így van hogy egy férfinek se...Az előzőnek van igaza,nem vagyunk egyformák.Amíg fiatal voltam 18-30 között elég volt ha tudtam hogy sex lesz és pl a lány elment zuhanyozni már kőkemény volt a farkam nem kellett azzal semmit csinálni.Alig vártam hogy bejöjjön.40 felett meg már szinte egyáltalán nem áll fel,illetve már csak amolyan félkemény bármit is csinálnak vele.
2019. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6os! akkor a farkadda, van valami, mert a pasim 42, és bezony nagyon ritkán ( évente 2x max.) kell hadihelyzetbe hoznom,


A lányok nedvesedéséhez meg annyit.:

Az van,( és ezt lány sose fogja bevallani) hogy akire nem izgul szexuálisan, az nyalhatja 3 órán keresztül, arra nem fog benedvesedni. Ugyanis a nedvesség a szexuális izgalom jele.

2019. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Vagisan nyíltan beszél a hüvelyszárazságról.
2019. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy a farkammal van valami és ki nem .. le mi van a pároddal ha elolvasnád újra amit írtam a lényege hogy NEM VAGYUNK EGYFORMÁK!
2019. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,van olyan ismerősöm aki már 32 éves kora után rendszeresen viagrázik és olyan is aki 60 feletti és semmi baja...
2019. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!