Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ereznek a nok szex kozben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ereznek a nok szex kozben ha vastagabb penisszel volt eddig dolguk de osszesodorta az elet egy sraccal akinek vekonyabb van? Mi az idealis hossz vastagsag?

Figyelt kérdés

Pl az elozo baratjanak 18/5cm vastag volt majd osszejott a mostani baratjaval akinek 15/4cm az mennyit fog erezni belole?

4cm vastag penisz kielegito?kb mint 1 wc papir guriga vastag.



2019. márc. 23. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Amit a struppi andrea 19 nél látsz.
2019. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Konkrétan közölte velem az apum,hogy oda a lónak micsodája bemegy.Teljesen fel voltam háborodva de mondta nyugodjak meg.Igaz emlékszem láttam még 4-5 éves koromban neki egyszer kinyújtózva mikor jött ki a wc-ről.Eléggé sokkolt.Nem volt problémája a nőknél.
2019. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Lehet hogy apumnak is 16-17/4volt csak nagynak láttam de ahogy erősen visszaemlékezem nem ilyen 5centis.Nem kell mindent elhinni az egy caola púderesdoboz vastagság!

Jó lesz az 4,3-4,5 vastagnak talán!Tapasztalat,mert néha a 4,1 méretem(ha tökéletes kör lenne) is van mikor 4,3-4,5 szélesnek mérem bizonyos szögből mérve.

Ebből következessél vissza hogy nem olyan nagy az a különbség!Viszon innen lehet tudni hogy pár mili is számít.Ezért jók a pénisznövelő gyakorlatok.Ha megedzed simán lehet 16/4,2.Lehetsz jobb az ágyban,tapasztalat.

2019. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
nyugi ne parázz emiatt, mert a punci bizonyos szexmentes idő után visszaszűkül az eredeti állapotába. volt egy barátnőm aki hatalmas ribi volt, a fél város átment rajta (kurvból lesz a legjobb feleség :D ) és olyan szűk volt a puncija ha 1 hétig nem dugtunk, hogy egyszerűen nem fért be. gentika az egész, nem attól függ, hogy az illető mennyit dugott és mekkora farkakkal. amíg a csaj az exével volt kitágult az ő méretéhez képest, utána viszont visszaszűkült és a tiédet ugyanúgy fogja érezni
2019. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem maradd tág a hüvely nyugi
2019. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 15-18 az lehet erekciós hossz különbség is.De ha ennyi a top akkor befogtam a pofámat.
2019. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Úgy mondta az én jó apám hogy túl nagy farok nincs csak száraz nő.Bár én megszenvedtem olyan nővel mint amit külföldi fórum hozzászólásban is valaki írt hogy konkrétan nem megy be rendesen mert rugalmatlan a hüvelye vége a partnernőjének.Nem passzolnak.
2019. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval várjuk a női hozzászólókat és elnézést a felbátorító akarom mondani felháborító válaszokért!

De nagyon csendben vannak mert evakuálták őket a bombák miatt.

2019. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nok egyharmadanak harmincas eveikben joindulatu mehizom daganata, miomaja van. Elhelyezkedesetol fuggoen emiatt is nagyobb meret, bizonyos pozok okozhatnak fajdalmat.
2020. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Harmincas eveiktol, elozo
2020. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!