Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom kulturáltan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kulturáltan a nők tudtára adni a képességeimet az ágyban?

Figyelt kérdés

Ugye ismerkedésnél ahogy ismerkedsz ahogy túlléped a normális beszélgetés határait rögtön kétfelé szakadnak a lehetőségek.


Az egyik, hogy túllépsz egy bizonyos határt és egyszerűen letilt, sőt a barátnői is letiltanak és az ismerettségében mindenki creepnek néz.


A másik, hogy bejön neki a szöveged és fel tudod szedni és még szeretkezés és románc is lehet belőle.


Most, nekem akkora a péniszem mint egy wc papír guriga belseje, 5 centis az átmérője, 19 centi hosszú, de szerintem az írásomból is látszik, hogy nem vagyok a falu bikája. Visszafogott, kissé vékony csendes srác vagyok. Nem vagyok nagy szószóló. Viszont ha tudnák a nők, hogy milyen képességeim vannak, tapadnának rám.


Nyilván nem mondhatom egy beszélgetésben, hogy ekkora meg akkora a farkam. Nem küldhetek róla képet, stb. Ismerkedünk beszélgetünk, kávé/tea/ találkozás / csók. így szokott menni, az, hogy mekkora a farok, a legvégén derül ki és sok lányt meg is fogott már, volt 1-2 hosszú kapcsolatom.


De a nők nagy része akiken amúgy látom is, hogy ki van éhezve a szexre, egyszerűen úgy néz rám mint valami szürke galambra, el se tudná képzelni, hogy milyen örömöket tudnék neki nyújtani. És inkább leáll a falu bikájával aki hiába 200 kiló izom, lehet, hogy a farka akkora mint egy labello. Csak hát jobb a reklámja.


2019. márc. 23. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetováltasd a homlokodra.
2019. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenképp taszitana, ha ezzel akarsz lenyűgözni.
2019. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nyilván taszítja a lányokat ha ezzel akarnám őket lenyűgözni ahogy engem is taszítana ha egy lány mondjuk azzal jönne, hogy neki milyen szaftos a p1nája vagy valami ilyesmi. Ez érthető.

De akkor mégis hogyan?

2019. márc. 23. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

szerintem minden normális nőt taszit ez a proli stilus.:D Amikor nincs más tudásod csak a farkad. Lehet, hogy azért a falu bikáját választják mert a szteroidos agyában is több értelem van mint a tiédben. Az, hogy visszafogott, csendes srác vagy nem jelenti azt, hogy nem vagy érdekes.


Viszont az írásod alapján eléggé egyértelmű, hogy amellett hogy csendes és visszafogott vagy még szürke is.


thats all.

2019. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
a nagy farok nem egy képesség hanem adottság aminek van előnye hátránya lényegtelen.. de semmit nem tettél érte csak kaptad így erre büszkének lenni vagy ezzel felvágni??? alkalmira talán jó lennél de van még mit javulnod fejben....
2019. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Izé,és most hanyatt kéne dobniuk magukat a csajoknak,mert ilyen fark@d van?? :DDD

Nem ez a lényeg hapsikám,hanem hogy miként tudsz bánni vele :))))

2019. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2 lányt meg is fogott.. haver én nem lennék rá büszke, ha egy nő egyedül az átlagosnál néhány centivel nagyobb szerszámom miatt van velem :D mást nem tudsz felmutatni? ez így kevéske
2019. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
gyanítom a válaszolók fele nem is lány, hanem valami öreg fazon a panellakásban.
2019. márc. 23. 18:03
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

A többség valszeg irigy, de van pár valid pontjuk:

- az kevés, ha a farkad méretes.

- az is szánalmas, ha egy csaj csak a farkad miatt van veled.

- nem kell lenézni másokat,csak mert jobb a dumájuk (akkoramintegy labello stc)



A kérdésre válaszolva: finoman puhatolózva, humorral. De fontos a fokozatosság, nem ajtóstul a házba. Pici poén, nézed, hogy vette-e a lapot. És így tovább. És akkor bele lehet szőni, hogy te vagy a falu bikája, de csak az ágyban, a dumád gyér.


De ez nem mágia, simán csajozni is így kell.

2019. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
IQ-val sokall hamarabb sikered lesz.
2019. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!