Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nekem kínos hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nekem kínos hogy még mindig, hónapok után is keres a nő. Hogyan lehetne végképp, kulturáltan lerázni?

Figyelt kérdés

Semmi nem volt köztünk, kb 2 hónapig beszélgettünk neten és telefonon, egyszer találkoztunk, azután én kiábrándultam belőle (nagy részben a stílusa miatt, amit élőben megtapasztaltam).

Akkor a randi után 1-2 nappal konkrétan utaltam arra, hogy ez az egész nem fog működni köztünk.

Utána már kerestem, nem reagáltam arra amit írt, nem vettem fel neki a telefont.

Szerintem ez elég nyilvánvaló hogy ezzel mit akartam jelezni, ennek ellenére ő a mai napig valahogy mindig betalál.

Facebook-on már letiltottam, sajnos mivel telefonszámom tudja, így mások telefonjáról felhív. Privát szám alapból tiltva van, és az ő száma is.

Alapjában nem mondanám hogy zaklat, senki ne gondolja, csak már nekem kellemetlen az egész.

Inkább ilyen "lelki terrorban" akar(na) tartani..

A minap is felhívott egy 30-as számról családi ebéd közben, halál kedves és nyugodt hangon megkérdezi hogy nem e zavar, és hogy volna e kedvem vele most beszélgetni... Azt se tudtam hirtelen mit mondjak neki. Tiszta gáz volt.

Hogyan lehetne végképp lerázni? Nem akarok bunkó lenni, mert egy alapból normális nőről van szó, de ez így nem mehet tovább.

Azt tudni kell, hogy nagyon belém volt akkor bolondulva, már-már majdnem olyan kínosan, mint amit most csinál.


2017. jún. 17. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mond neki ha továbra is zaklat feljelented zaklatásért
2017. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy lett barátnőd és kérd meg, hogy ne keressen
2017. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem az lett volna a megoldás,hogy nem veszed fel meg letiltod,hanem hogy az arcába mondod:bocsi,nem akarok tőled semmit,sem most,sem soha.Most is ez az egy mondat kéne.Aztán utána idegen számnak nem veszed fel a telefont,ha így sem érti meg.Bár szerintem gyáva vagy közölni ezt az egy mondatot.Ő meg elvakultan hülye a szerelemtől.Sajnos én is voltam így.
2017. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez rettentően szánalmas a részéről, hihetetlen hogy nem veszi észre magát. Ezt mint nő mondom.

Egyébként csak azzal vethetsz véget ennek, hogy megmondod őszintén hogy nem szeretnél tőle semmit és jobb lenne ha nem keresne többet.

2017. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan emberek akikkel muszáj bunkónak lenni, mert másból nem ért. Saját tapasztalat.
2017. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

"konkrétan utaltam arra..."

Hogy lehet konkrétan utalni? Ez oximoron. Nem utalgatni kell, hanem idvariasan, de őszintén elmondani. Ha csak utalgatsz, mit csodálkozol, ha valaki nagyon akar ismerkedni, nem fogja észrevenni az utalgatásokat. Legyél korrekt és őszinte. Kcsögség csak utalgatni.

2017. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
58%
" felhívott egy 30-as számról családi ebéd közben, halál kedves és nyugodt hangon megkérdezi hogy nem e zavar, és hogy volna e kedvem vele most beszélgetni... Azt se tudtam hirtelen mit mondjak neki." ---> ezek szerint nem mondtál neki nemet. Ha nem vagy elég határozott és nem tudsz nemet mondani, akkor szerintem ne csodálkozz azon, hogy továbbra is keres. Van aki csak a konkrét nemet mondásból ért.
2017. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Ember, hány éves vagy?

Miért nem tudtad neki megmondani vagy megírni, hogy nem szeretnél tőle semmit és ne keressen? Nem bújkálni kell meg letiltogatni, hanem egyértelműen közölni!

Szépen fogd a kis telefonod és írj minimum 1 smst, hogy "ne haragudj, de gondolkodtam és nem szeretném, hogy köztünk bármiféle kapcsolat legyen, kérlek többet ne keress!" Ha eztán is zaklat, akkor mondd, hogy ez már zaklatás és fel fogod jelenteni.

2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!