Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész pici, nádszávékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész pici, nádszávékony lányként van esélyem arra, hogy hatalmas melleket csináltassak magamnak?

Figyelt kérdés
Huszonegy éves, 161 cm, 42 kg vagyok. A természet mellek tekintetében nem bánt velem bőkezűen - igazából sehogy. Gyakorlatilag, nincsenek melleim. Tudom, hogy sok férfi számára nagyon vonzóak a pici mellek, de én utálom őket. Sosem éreztem jól magam a bőröm en. Akkora melleket szeretnék magamnak, mint amekkorákkal Baj Angelika is rendelkezik. Fizikailag ez lehetséges esetemben? Van olyan plasztikai sebész, aki a méreteim ismeretében elvállalná? Ha fájdalmakkal járna, azt is elviselném a vágyam teljesülése érdekében. Szívesen fogadok minden segítő szándékú levelet, főleg olyan nőktől, akik szilikoncicikkel rendelkeznek.

2019. márc. 24. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a kérdés. De jobb a kis mell mint a műanyag. Még az egészen "deszka" is.
2019. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Még az egyensúlyodat sem tudnád megtartani.

Meg ha tönkre akarod tenni a gerinced, hajrá.

2019. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked maximum 400cc az elsőre behelyezhető lenne azok nem túl nagy mellek

Neked iszonyu rondát állna mint 2kis zsemle mert nincs hozzá alapod

Én 170cm 62kg vagyok nekem így tettek be 590cc megvagyok vele elégédve gyönyörű illik az alkatomhoz szép nagy cicik de természetesen nagyok

Mivel te vékony vagy igy a hátad is nagyon fájna tőle

Ugyhogy neked sosem lehet akkora melled

Max 2 odjara vagy 3adjara de az tobb hosszu év

Egyszeruen nem férne be foleg ha kicsi a mellkasod is

Amugy meg ez rengeteg pénz nekem is hosszu évekbe telt osszesoporolni nekem egy neves sebesznel 1.7milliobe kerult mindennel egyutt

8hetes vagyok ha gondolod és érdekel írj

2019. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy tultolnad vagy valami gaz és szar orvossal csinaltatnad meg és egy ilyen óriási Luca lenne a melled helyen:D én meg nem találkoztam olyan sraccal akinek tetszett volna a szilikon mell. Akkor már inkább a nagyon pici igazi
2019. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Baj Angelika melleit nem itthon csináltatta es az valahol a 2000cc felett van

Az ugy tudod hogy minimum 6mutettel erheto el?

És akár az életedbe is kerülhet

Magyarországon maximum 800cc t tesznek be

De neked maximum 300at es meg örülhetsz mint majom a farkanak

2019. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Komoly gerincfájdalmaid lesznek, mert a tested nem ahhoz a súlyhoz fejlődött! A nem eléggé erős izmok megnyúlnak a többlett súly miatt és lógni fognak a melleid! A legjobb, legmodernebb szilikonokat is rendszeresen cserélni kell! Minden alkalommal egy horror összeg, a műtéti kockázatokról nem is beszélve!
2019. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére az orvos is tudja, hogy hol a határ és nem csinál egy kicsi nőnek tehéntőgyet. Amúgy sztem te egy hatalmas mellekre bukó pasi vagy.
2019. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonymousreview60 ***** válasza:
Baj Angelika egy műnő. Ha lehet, te ne legyél az. A mellei csak alapvetően nagyok és feltűnőek, de nem annyira szépek. Emellett tönkrevágnák a gerincedet. előtte persze jópár pasi gerincre vágna, de egy szétcseszett - fájó - gerincű nővel dugni sem élmény. Ésszerűbb méretben gondolkodj, és természetesebb hatásra törekedj.
2019. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rá kellett gugliznom, fogalmam se volt, ki ez a csaj. De undorító.


Nincs az az orvos, aki neked ezt megcsinálja, és jobb is.

2019. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jo. Vegre egy bevallalos csaj. Szerintem egy Amy Anderssen meretu cicikkel jol neznel ki :)
2019. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!