Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy pasi nagyon tetszik nektek, de csak szexet akar, így is belementek?

Figyelt kérdés
És el tudjátok engedni magatokat? Nekem ez csak úgy megy, ha tudom, hogy érez valamit irántam a srác.. Velem van a baj..? Néha már úgy érzem..
2019. márc. 24. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, egyszerűen ilyen érzelmi alkat vagy.

Nekem ezzel nincs gondom, teljesen szabadjára tudom engedni a testi és lelki érzeteimet. Persze, nyilván éreznem kell, hogy nagyon vonzódik hozzám a srác.

20/L

2019. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt erre példa.
2019. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, szexelnék vele, de úgy hogy a végére többet akarjon.
2019. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:) igen ez jó
2019. márc. 24. 18:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel hogy akarlak és valamennyire szimpatikus is vagyok neked.

Amit éreznék:

Tisztelet, mint ember és nő iránti (ez az alap feltételezés amíg másra nem adnál okot)

Öröm hogy közöm lehet hozzád (bizsergető izgalom ami átfut a testemen, és az egy isteni érzés)

Vágy hogy hozzád érjek és kapjak a testedből és a lelkedből is. (ugyanis a szex mindig lelki kapcsolódás is az intim helyzetéből adódóan, a bensőséges légkör, a kitárulkozás pedig egy hatalmas élménnyel tesz gazdagabbá)

Bizalom (bíznék benned hogy nem versz át és bátran belemehetek a dologba)

Szimpátia (érdekes embernek tartanálak akiről szeretnék kicsit többet tudni, és értelmes felnőttes gondolkodásúnak is tartanálak amiért vállalod azt amire vágysz)

Hála (a szerencsémnek és külön neked hogy beengedsz a lakásodba, intim szférádba, megtisztelsz a bizalmaddal stb.)

Önbizalom (férfinak érezhetném magam, ugyanis a férfinak is kell hogy kívánják)

Elégedettség (főleg utána, azt érezném hogy szép ez a világ :) )

Odaadás igénye (akarok adni neked és hasonlóan szép élménnyé tenni a te számodra is a dolgot mint amit nekem jelentene)

Szeretet (kedves leszel nekem mint ember, ismerős, alaki akit többre értékelünk mint az áltag embert, talán ez nem is szeretet hanem inkább az imádat egy formája)


Mindezeknek a nyelve a kedvesség, gyengédség, szenvedélyesség, és egy olyan érintkezés ami több mint baráti, ugyanakkor kevesebb is.


Egyvalami nincs ilyenkor (hacsak nem te vagy álmaim csaja, vagy valaki aki az lehetne) az pedig a szerelem. A mély "meghalok érted" rózsaszín köd. De minden más szerintem megvan.


Ez elég lenne érzésnek? Vagy mire gondolsz? Hallottam hogy vannak akik csak meghúzzák a csajt aztán lenézik h ribi, és le sem sajnálják utána. Láttam olyant aki nem is szólt a csajhoz miután megvolt neki. Elment mellette a folyosón... Erre kell az emberismeret.


Amúgy a fentiek minden nyálasság és érzelgősség nélkül igazak. Szerintem a normál emberi működéstől egyik sem idegen.

35F

2019. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen
2019. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5ös én ezt azért kérdeztem, mert ma volt egy ilyen dologban részem, pár hónapja ismerem a srácot, pár hete beszélünk, pár alkalom volt már, hogy csókolóztunk stb, és ma történt volna több is, de abban a pillanatban úgy éreztem magam, mint egy a 100 közül.. Valahogy eddig olyan jó volt, kedves volt stb, most pedig csak szex.. Ezt éreztem. És teljesen elment a kedvem. És tényleg nem tudom, hogy velem van a baj, én gondolom túl, vagy másnál is van ilyen.. Akartam a srácot, de nem ismerjük egymást még eléggé, de biztos csak nálam gond ez..
2019. márc. 24. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem megyek bele így. Nekem is kell, hogy azt érezzem, szeret a másik.
2019. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de tippre 20 körül lehetsz + - 2 év. Ha majd 30 felett leszel akkor másképp fogod látni a világot és nem fog ez ekkora lelki gondot jelenteni.

Van hogy a srác csak nyomul hogy megdughasson. Ha ezt megérzed az elbizonytalaníthat és ez normális. Viszont ehhez jó emberismeret kell. A valószínűbb hogy a te gondolkodásodat is megmérgezte a társadalmi közfelfogás ami az ilyen kapcsolatokhoz egyfajta alávaló és hitvány nőtípust társít, ami egy baromság de ezt még évszázadokig nem fogjuk tudnikiirtani a közgondolkodásból.


Nekem is volt olyan csajom aki azzal jött hogy csak szex... Mintha az csak valami felszínes jelentéktelen dolog lenne ami a nő kihasználására irányulna. (amúgy a dolog bonyolult volt de közel sem állta meg a helyét az a vád h csak szex)

Lehet hogy a tizenéves kisfiúknál úgy működik hogy legyen hová bedugni aztán mindenki le van szarva még a nő is, de az értelmes felnőtteknél nem.


Veled van-e baj... Igenis meg nem is. A gondolkodásod változni fog idővel és racionálisabban és öntörvényűbben fogod látni a világot és ezt a kérdést is. A mostani állapotodban talán több hangsúlyt kap az útkeresés a megfelelni vágyás és a puhatolózás. Vagyis fogékony vagy arra hogy befolyásoljon a közfelfogás.

Nyilván vannak alapvető emberi normák és a tisztességnek is a helyén kell lennie, de ezek nem zárják ki a szexuális szabadelvűség bizonyos formáit. A lényeg hogy mindennek az alapja a korrektség és a tisztelet.


Egy legyél a 100-ból... Ez sztereotípia. Feltehetőleg nem is a hasznos fajtából.

Minden ember egyedi. Minden emberrel más együtt lenni. Nekem se volt két egyforma. Ha lett volna 100 az is különböző lett volna. Kb 10-15 lehetett nekem eddig. Mindre emlékszem. Mind kedves emlék, és egyiket sem bántam meg. Volt egy amelyikben engem használtak ki és szexuális segédeszköznek éreztem magam de megbeszéltük. Viszont ezek után sem tartottam sohasem semmi negatív dologtól. Pedig olyan is volt hogy a csaj zavarában a legbensőségesebb helyzetben amikor az ember kitárulkozik (elélvezés pillanata) egyenesen pofán röhögött... Nem volt kellemes. :)


Ha nem vagy biztos önmagadban és nincs helyén az önbizalom, öntisztelet, önszeretet dolga akkor sokkal sérülékenyebb vagy.


Az aggódásrombolás módszere az hogy sorra veszed a legrosszabb eshetőségeket és mindent megteszel ellenük előre. Utána már semmi borzalmas nem történhet. :)

2019. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

5ös és 9es válaszoló előtt le a kalappal.


Ami a kérdést illeti: így vesztettem el a szüzességem 16 évesen, a srácnak is az volt az első. Nem kaptam kapcsolatot, ez igaz, visszatekintve jobb is tán, de van köztünk egy életre szóló emlék, sosem felejtjük el. Még akkor is, ha ez ma már csak egy cinkos összekacsintás vagy egy 2 másodperccel hosszabb üdvözlő ölelés, ha éppen összesodor minket az élet.


Sok év után azt hittem, hogy ez a hozzáállásom azóta megváltozott, nem mennék már bele ilyesmibe, hiszen "felnőttem". És amikor legutóbb szerelmes lettem, és a srác ismét deklaráltan csak szexet akart, ismét belementem. Az elsővel együtt összesen négyszer történt ilyen. Kettővel ebben a fentebb leírt, összekacsintós állapotban van a kapcsolatunk, egyből életreszóló barátság lett, a negyedikből meg mégiscsak kapcsolat.


Long story short: én belemennék, mert bármi lehet belőle.

2019. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!