Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezhet azért túl gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezhet azért túl gyorsan egy férfi, mert nem tetszik a partner és túl akar lenni rajta hamar?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem tetszik? Nem izgatja? A személyisége nem tetszik? A külseje? Amúgy nem gombnyomásra történik, szóval vagy jó a szex, vagy nem elég tapasztalt
2018. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tetszik neki a Partner ,hogy tud fel izgulni???
2018. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A korai magömlésnek amúgy lehet egyik oka, hogy gyorsan túl akar lenni rajta, de ez tudatalatti és nem szabályzott. Ilyenkor általában ezek vannak a háttérben: szégyenli a szexualitást, bűntudata van miatta, fél a kudarctól és biztosra veszi, így minél hamarabb túlesne a szégyenen, ugyan ez testi dolgok szégyene miatt is.

Nekem volt már olyan, hogy gyorsan túl akartam esni rajta, de ezeknél nem a testi nem tetszés, hanem belső nem tetszés miatt volt. Vagy maga a helyzet, vagy azért mert csalódtam a másikban, vagy egyenesen elkezdtem ellenszenvet érezni. Persze utóbbi eseteknél nyilván kapcsolat volt és már volt előzmény, szóval a szexnél a "pavlovi reflexek" beindultak, így fizikailag ki lehetett vitelezni a szexet. De nagyon nem vágytam rá, de egyéb okai voltak, hogy rákényszerítettem magam. De nyilván nem esett jól.

Az előbbi és utóbbi eseteket egybevéve változó az eredmény. Van amikor ez működött és gyorsan el tudtam menni annak ellenére, hogy nem voltam magas vágy és izgalmi szinten, volt amikor meg pont, hogy elmenni sem tudtam

2018. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sül el hamar, ha túl izgatja a partner, vagy a fütyije még túl érzékeny!


El kell küldeni a csúnya barátnőkhöz, hogy tréningezzen! :-)

2018. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem is áll ilyenkor, épp nemrég volt egy konkrét ilyen esetem.
2018. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!