Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 évesen 4 nővel való szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen 4 nővel való szexuális együttlét sok vagy kevés, ha sosem voltam az egyéjszakások híve?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ebből volt hosszú kapcsolat is ami évekig tartott.

És lehetett vna más is hosszú ha nem egy fogyatékos a csaj.

2019. márc. 24. 19:45
 2/12 anonim ***** válasza:
sok
2019. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szüzek szerint sok. Az egyéjszakázósak és könnyebbvérűek szerint kevés. Szerintem ez igy abszolút rendbe van.


30f

2019. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mikor jön az 5. de nem bánnám ha az 5. tartós lenne. Nem sok rendes lány van manapság már.
2019. márc. 24. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sok, nem kevés. Igazából a kevés a 0-1. Afölött okés.
2019. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok. Úgy lenne jó, ha 27 évesen lenne 1, de attól már született volna 3 gyerek. Én 1-nél járok, de a másodiktól már gyereket szeretnék.


28F

2019. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy értelmes emberek ilyeneken kattognának.

Ha neked sok volt, akkor sok, ha kevés, akkor kevés, ezt pedig csak te tudod megítélni.

2019. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont jó.
2019. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Ha például elsőre megtaláltad volna a párodat, aki valódi lelkitársad, akkor egy is elegendő lenne.:) Ez nem verseny! xD Meg hogy mi számít jó számnak, meg rossznak :D Tehát, hogyha például elsőre megtaláltad volna, akivel tökéletes minden, akkor.... ajjjj má.... Amúgy az szerintem , hogy nem állsz össze mindenkivel, az tök jó. Meg egyébként a nők az nem ilyen gyűjtemény, tehát nem így kell tekinteni rájuk. Ez nem olyan, mint pl egy bélyeggyűjtemény, hogy minél több kell, vagy pl adott esetben, ha meg túl sok, azért is pl megbélyegeznének téged, hogy pl "fiúribizli" vagy. Akik amúgy meg megbélyegeznének, azok magukat minősítik, meg egyébként is semmi közük hozzá. Tehát tényleg pont jó. Tökre rendben van a 4-es szám. Ha neked így felelt meg, akkor meg főleg. Nem ítélhet el senki miatta. Ez egy szám. Hogy hány nővel érezted úgy magad, hogy vagytok olyan szinten, hogy ebbe belemenj, tehát hánnyal kerültetek lelkileg olyan közel egymáshoz, meg volt a testi vonzalom is olyan erős.
2019. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ja és kölcsönösen remélhetőleg, tehát kihasználás nélkül
2019. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!