Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen, ha nem javul? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, ha nem javul? Van erre megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Parommal fel eve vagyunk egyutt. Korulbelul 3 honapja elunk (elnenk) szexualis eletet. Pontosabban probalkozunk.. az elso alkalomkor felallt neki, minden rendben ment, kivantuk egymast.. aztan vegul lelankadt ovszer felhuzas kozben. Utana mar nehez volt felallitani ujbol. Abba is hagytuk.. elmondta, elozo parjainal is elejen ez problema volt. De azert, mert tulzottan rastresszelt, maximumra torekedett. Azota is rengetegszer probalkoztunk.. ovszerrel, ovszer nelkul.. ritkan sikerul mereven belem hatolnia, de hamar el is mulik.. egyszer sikerult 3 percig huzni ugy, hogy fogjuk ra kemeny volt ovszer nelkul. Egyszer pedig ovszerben 1 perc alatt elment, de nem volt teljesen merev akkor sem. Ovszer szoritja allitolag...de anelkul sem megy... csak a szexszel van problemank.. de amikor oralisan csinalom neki, ugy all, mint a gerely.. regen nagyon sokat maszturbalt. Errol mar leszokott. En is kb 4-7 naponta elegitem ki csak. O kielegit engem maximalisan kezzel, nyelvvel. De en vagyom vegre egy normalis szeretkezesre.. adtam neki idot, megbeszeltuk, de nem javul.. kisse el van hizva, meg azt mondta annak is koze van ehez valoszinu.. hamarosan elmegy dokihoz. De szerintetek mit probalhatnank meg meg? Parom 25 eves lesz.

2019. márc. 4. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem elt at esetleg valamilyem traumat?
2019. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Kifogások, kifogások, kifogások.


Elárulom neked a titkot, amit a gyenge szívű emberek lepontoznak majd.

A szex terén lehet össze csiszolódni. Lehet javítani rajta, de csak is akkor, ha nem alapjaiban van probléma.


Nincs szex? Szakítani kell, mert úgysem lesz.

Gyorstüzelő? Szakítani kell, mert úgysem változik. Ha magától nem tett ellene matyizáskor, akkor itt sem fog változni a dolog.

Nem áll fel (50 évnél fiatalabbnál)? Kuka. Minden h_lyesége csak kifogás. (Igen, betegség is lehet a háttérben, de ettől nem lesz jobb a helyzet.)

Nincs orgazmus? Lehet adni 1 hónapot a dolognak, de utána kuka.

2019. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Vannak olyanok, akik ennyire képesek. A 2. mindent elmondott, le lehet pontozni ezt is.

De ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy 20-on éves lánynak ilyennel kéne foglalkoznia?

Kuka az ilyen. SOHA nem lesz jobb.

Sok sikert a további vergődéshez.

2019. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Én még a dokit megvárnám. De ne húzza halogassa hanem ha lehet már tegnap. Ha a doki azt mondja semmi baja, akkor viszont én nem maradnék vele. Menjen el szexuálpszichólogushoz is, 25 éves nem hiszem hogy őt nem zavarja ez a probléma. Vagy ha neki így megfelel, akkor olyan nőt keressen akinek ez elég.
2019. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Jaja, kár vele vergődni. Inkább most hagyd ott, mint majd évek múlva, amikor már a felmosónyélbe is beleülnél.
2019. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Édesapja akkor halt meg, amikor 1 honaposak lettunk. Tartottam benne a lelket, par het utan ujra onmaga lett. Igazabol neha rajon a hianyerzet, de en itt vagyok neki, ez elteti teljesen, mas nincs neki sajnos.

En is kifogasnak vettem oket mar tobbszori probalkozasok utan.

2019. márc. 4. 18:10
 7/20 A kérdező kommentje:
Ot is nagyon zavarja ez, allitolag mikor nem 100 kg korul volt, mint most.. hanem 80, akkor nem volt gond szexualis teren. Kivancsi lennek egyebkent.
2019. márc. 4. 18:13
 8/20 A kérdező kommentje:
Oralisan, vagy kezzel birja akar 30 percig siman. Pedig beleadok mindent. Ezert furcsallom ezt az egeszet. Hogy ha belem hatol mert nem kemenyebb lesz, hanem inkabb lelankad.
2019. márc. 4. 18:15
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
#Kérdező, ez nagyon sajnálatos dolog. Mindenkit nehezen érintene egy ilyen eset. De ha nem bánod feltenném neked azt a kérdést, hogy akkor meddig tervezed sajnálatból támogatni őt?
2019. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, nem szeretnem emiatt elhagyni..
2019. márc. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!