Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csaj akivel szexelek allando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj akivel szexelek allandoan karmol es szorongatja a nyakam, csip es meg is ut szex kozben. Ja meg harapgal is. Neha ez miatt lankadok be mert faj. Tele vagyok sebekkel. Normalis ez szerintetek? 33F

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Mert kölyök vagy akinek ez az első ilyen szexuális élménye!

Ez nem otthoni farokverés kis haver.

2019. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Öcsike először írni tanuljál meg magyarul, utána akarjál baszni. Javaslom menj vissza az általános iskola 2.osztályába! Harapgál mi?? Te egy igazi veréb vagy!!!
2019. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Elég szado lehet a barátnőd. Én is szeretem a vadabb szexet nő létemre, de nem ennyire. Én élvezem ha faj egy kicsit, de nem kell túlzásokba esni. Ha szereted, megbeszeled vele. Ha nem szereted, ess túl rajta. Én azt mondanám, ha neked nem jön be, akkor válts. Ő egy idő után félre fog lépni, mert más az igénye, ő úgy szereti ahogyan leírtad.
2019. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
88%
Egy ilyen csaj főnyeremény
2019. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Persze én is szoktam a pasimat harapdálni karmolgatni de azért nem úgy hogy vérzik :D

Ő szereti..:)

Én kimondottan szeretem ha sz.pás közben szorongatja a nyakamat

2019. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nemtom mennyire normális, valószínűleg nem.


Viszont hogy nekem ez bejön? Na az 130%.

Exem is ilyen volt, és imádtam. Szétszedett miközben szét d*gtam, de utána annál édesebb volt az összebújás.

2019. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Legalábbis nekem nem.

2019. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy, ilyen. Borzalmasak voltak az együttlétek, pedig tökéletes teste volt. De egyszerűen nem tudta kontorllalni magát.

Nem emiatt de vége lett, s baromira örülök neki.


Ezek tipikus női domináns szex stílusjegyei.

S mint az előző kommentekből olvashatod bőven van ra jelentkező aki pont, hogy szereti, ha a csajszi uralkodik rajta.

Szerintem nem illetek ossze.

2019. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem ütsz vissza?
2019. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Látjátok ide vezet a feminizmus, a liberalizmus, és persze Soros :(

Nem főz/mos, nem szül, de karatézik az ágyban :(

2019. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!