Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az utcán találkoztok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán találkoztok egy szimpi pasival lánnyal szoktatok rá gondolni később?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyenre példa.


L

2019. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz szuper arcmemória kell. Egy titokban megejtett lesifotó tartósabb... :)
2019. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voot h eszembe jutott ,hogy milyen szép szeme,szája volt.

De szexuálisan nem gondoltam rá,hogy hú de jó lett volna leszopni,vagy jó lett volna ha megdugott volna. És nem filóztam sose azon mekkora lehet neki a gatyában.

2019. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer láttam, akkor nem. Viszont, ha valakivel, aki tetszik többször osszefutok valahol (pl. egy irodaházban, közösségben), akkor szoktam rá gondolni később is.
2019. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha többször láttam már, van, hogy elmegyek mellette és megfordul a fejemben, hogy neki van-e barátnője, biztos hogy van és milyen jó nekik.


De semmi több.

Az ilyenek nem szaladnak utánam.


N

2019. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!