Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha a párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a párotokkal szexeltek, szoktatok szex közben más nőkre gondolni? Mennyi ideje vagytok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de szerintem tuti gondol másra a pasim. Nincs konkrét bizonyítékom, csak megérzés.
2019. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, olyankor a páromra koncentrálok.
2019. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Néha-néha előfordul igen. Mi már több mint öt éve vagyunk együtt, de van, amikor kicsit nehezebb elmenni, akkor ezzel segítek rá. Vagy épp ellenkezőleg, ha túl hamar mennék el, akkor is lehet ezzel játszani :D

29F

2019. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Néha a lányára (22 éves, és nem az én vér szerinti lányom), ha kéri, hogy ne húzzam tovább, "menjek". :)

Ha meg még húzni akarom egy ideig, akkor a munkahelyi takarítónőre.

Kb. ahogy fentebb írták. :)

2019. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
4-es jó nagy görény lehetsz.
2019. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordul. Nem is egy konkrét személyre, inkább egy-egy extrémebb szexélményre.
2019. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miért csak a férfiaktól kérdezed? Lehet hogy a te párod is másra gondol, abban az 5 percben!
2019. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

#5, miért is?

Nem az én vér szerinti lányom, a feleségem hozta a házasságba.

Ugyanevvel az erővel teszem fel más, 20 körüli lányra is gondolhatnék, sőt, akár más 20 év körüli lányt is meghúzhatnék, mert ebből a korosztályból még jelentkezők is vannak.

Van egy mondás: "Az ember megnézi az étlapot, de igazán jót otthon vacsorázik".

2019. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!