Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha az első randi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az első randi után hazakísér a srác, pozitív vagy negatív, ha nem megy fel hozzátok?

Figyelt kérdés

... annak ellenére, hogy megkérdezed a kapuban, hogy "feljössz"?


A randi jól alakult, mondjuk volt csók is.


2019. márc. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elsietni.

Főleg hogy rabdirol beszélünk, lehet komoly szándékai vannak és nem akarja elrontani a varázsát.

2019. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezem a pasitól h nem e jön fel hozzám és nemet mond akkor az nálam negatív ha vissza utasítja.


De első randin soha nem hívom fel magamhoz a pasit.

2019. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy azt hinném, hogy nem vonzódik hozzám annyira, mint amennyire szeretném, de igazság szerint ez nagyon függ, hogy éppen milyenek a körülmények, meg hogy hogyan közli. Ha utána ugyanúgy keresi a társaságom, elmondja, hogy jól érezte magát velem, érezhető, hogy egy hullámhosszon vagyunk, akkor mindenképp pozitívnak érezném, hogy fontos számára, hogy jobban megismerjük egymást, és hogy akár egy érzelmi kötelék alakuljon ki, mielőtt bármi komolyabb történik.

Nagyon izgalmas tud lenni, hogyha az első randin, a fellángolás hevében történik a szex, de ilyenben már sokszor volt részem. Olyanban, hogy valaki várni szeretett volna, olyannal pedig azt hiszem, hogy még nem is találkoztam. Szóval számomra pozitív lenne azt hiszem.

2019. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha megkérdezi hogy fel jössz és nemet mondasz rá akkor azt a storyt buktad. Nem véletlenül kérdezik.

Én is voltam türelmes “ jó fiú “ és mindig bebuktam. Ha van lehetőséged “ menj fel”.

2019. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha felmegy, de nem dug meg?
2019. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első randin senkit nem hívnék fel magamhoz . Igaz,csók sem lenne .. így kissé nehéz beleképzelnem magam a helyzetbe,de azt hiszem negatív lenne . Az elutasítás mindig negatív érzetet hagy maga után.

Ha mondjuk már pár hete jól elvagyunk,csókolózunk,randizunk,és megkérdezem feljön e,nemet mond ,eléggé rosszul esne .

2019. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzám ha akarna sem jöhetett volna be senki. Nálam ez nem szokás,sosem volt h első randin bárkit hazavigyek... hiába volt csók
2019. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha életre szóló élményt akarsz, akkor mondd neki, félreértett a jelzéseid, te csak barátkozni akarsz vagy háborodj fel, hogy neked barátod van :D

32/f

2019. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

+1pont

Elso randin ne akarjon ...

2019. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg! Ha egy lány az első randi után rögtön felhívja magához a fiút, akkor vajon a fiú mit fog gondolni a lányról?


a, Király, úgy látszik tényleg tetszem neki, nosza menjünk csak fel.

b, Bakker, nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen kapható, de ha már itt vagyunk miért is ne, hát nekem is bejön a csaj rendesen.


c, Francba ez egy ribi, ki nem néztem volna belőle, hogy több farkat fogott, mint én kilincset, pedig a kilincsgyárban melóztam. Na, tipli, mert úgysincs nálam gumi, aztán még valamit elkaphatok.

2019. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!