Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nem vágyom semmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nem vágyom semmi szexszel kapcsolatos dologra. Egy csóktól is undorodom, ezt hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés
18 vagyok, de már volt komoly kapcsolatom. Akkor is kényszernek éltem meg. Saját hibám nem az exemé mert nem ő kényszerített hanem én magamat. Kezdeményeztem is mert kötelességemnek tartottam heti 2 alkalmat(anyám sose adta meg apámnak, aki emiatt agresszív volt mindig). Szóval a problémám az, hogy nem vágyom rá és félek, hogy soha nem lesz jó. Mit lehet tenni ezzel? (Nem, masztizni se szoktam. Soha.)

2019. márc. 27. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Aszexuális vagy. Nem baj az.
2019. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod elnyomni amit érzel, meg is válaszoltad, ha kényszer, hagyd. Ha egyszer megváltozik akkor meg, ha nem hát nem, de sose kényszerítsd magad, mert attól te is agresszívvá válhatsz.
2019. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
aszexuális vagy és az baj. így sajnos soha nem lesz normális kapcsolatod. ha mondjuk egy aszexuális pasit akarsz akkor nagyon nagy bajban vagy mivel férfiaknál ez eszméletlen ritka emiatt nagyon le fog szűkülni az a halmaz ahonnan választhatsz.. és nála is elképzelhető hogy pár év után rájön, hogy ő mégsem az. terápiára kéne járnod, senki nem születik aszexuálisnak. valószínűleg sok köze lehet a gyerekkorodhoz. ahol valami olyasmit szűrhettél le, hogy szex = veszekedés, gondok, erőszak. ezen viszont tudsz változtatni
2019. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen rossz a hozzáállásodtól kezdve sok minden. Nehezen, de lehetne vele mit kezdeni idővel és megfelelő partnerrel, szakértővel, stb...


vagy elkönyveled magadat aszexuálisnak, aztán így maradsz

2019. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

4-es:

Milyen szakértővel?

Pszichiáterre gondolsz? Ha egy pasi aki mellette van az ágyban nem kelt benne szexuális vágyat, akkor a pszichiáter mivel fog benne?


Én azt javaslom beszéld meg a pároddal, hogy figyelj ez és ez a helyzet. Azt ha nem érti meg szakíts vele.

Attól, hogy neked nincs szükséged szexre a partnerednek még van, szerintem így ne tartsd magad mellett.

2019. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen még én is így gondoltam Szűz lànyként

Aztán jött Cupido meg a nyíla és..és...


De igen simán lehet,hogy aszexuális vagy. Ez nem jelenti azt,hogy baj lenne

25N

2019. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Most olvastam a többit amit írtál...

Olyan nincs h kötelező

És ne félj attól h ha nem dugsz akkor a te páros is agresszív lesz..

Elárulom apád nem a szex hiánya miatt lett agresszív ezt a problémát aleghűségesebb pasi is tudja kezelni egy idő után mikor már elfogyott a türelme.. apád agresszivitása hátterében más volt. És nem az hogy anyád nem tartózta oda a buláját... lehet meg is volt az oka rá...

25n

2019. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy neked egy olyan férfira lenne szükséged, aki tényleg tetszik neked, türelmes, és kedves, érzékeny veled, és be tud vezetni az igazi szeretkezés világába.
2019. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A rossz gyerekkori,fiatalkori képek élnek még benned,ami demotiválóan hatnak rád. Minél jobban erőltetve van ez nálad a jelenlegi állapotodban.Annál jobban fog negatív irányba húzódni. Vagy is először nullára kell állítani mindent! S újra alapozni a dolgokat.

De erre egy szexuálpszichologus konkrét választ tud adni.

Mivel foglalkoztat a kérdés. Ezért nem vagy teljesen érdektelen a téma irányába.

2019. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5 Mondjuk azért, mert itt elég komoly bajok vannak fejbe(nem rossz indulatból mondom, de mondjuk ki), a leírás alapján. Itt azért elég mélyen húzódó gyerekkori traumákról beszélhetünk. Egy szexuálpszichológussal talán nem ártana beszélni.
2019. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!