Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik meztelenül szaunáztok, első alkalomkor milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Izgultatok az első alkalomnál, esetleg önkéntelenül is takargattátok magatokat ?


Milyen intim fazonnal mentetek először ?


2019. márc. 27. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem higiénikus teljesen meztelenül

Egy csomó fertőzést be lehet nyalni punci tájékon...


Valaki előtted oda teszi az izzadt szaros -seggét te meg arra rá ülsz...

2019. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem azt tedd hozzà hogy màsok tàrsasàgàban
2019. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló.


Ez nem így megy, ha pucéron is szaunázol, a szaunatörölköződre ülsz/fekszel. Így aztán nem "nyalsz be" semmit.

2019. márc. 27. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 es Adnak lepedőt pont e miatt, hogy leterítsd magad alá :)
2019. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Még akkor se ülnek meztelen pitsával a törcsire
2019. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, rendben van, ezen el lehet filozofálni, és nem gond, hogy te nem szereted, de a kérdés azokhoz szólt, akik szeretik és csinálják is.
2019. márc. 27. 20:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint az ötödik alkalommal.
2019. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szaunába nem szexuális okból megy az ember. Semmi köze a szaunázásnak a szexhez. Ha valaki azért megy hogy bámuljon vagy őt bámulják az egy idióta.
2019. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Komolyan kicsit csalódott vagyok, egyedül a #7-es válaszoló írt választ a kérdésre.


Tényleg, kedves #8-as, áruld már el azt, hogy hol írtam a kérdésben, hogy szexuális aspektusból kérdeztem ? Egyáltalán nem. Annyi csak, hogy izgultatok-e, volt-e egy kis drukk, vagy teljesen természetes volt.


Ez nem szexualitás. Amikor valamit először csinálsz, igenis kis izgulás, lámpaláz elképzelhető. Pl. gondolj arra, amikor először vezettél kocsit...nem hiszem, hogy ne izgultál volna kicsit.

2019. márc. 28. 06:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnak éreztem magam, nem takargattam és teljesen csupasz voltam nem vollt semmi gonnd
2019. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!