Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szex? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szex? Nagyon fáj az első? Nálatok mennyi idő járás után történt meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
2 hónapja voltam az akkori barátommal és nekem nem fájt.
2018. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Kb. 2 es fel honap utan tortent meg az elso.. na de mi mar ismertuk egymast nagyon reg ota tehat baratbol lett tobb ami nagyon nagy elony volt mindkettonk szamara,hogy kialakult mar egy igazi bizalmi kapcsolat. Nem mint a mai fiatalok koreben,hogy egyik heten osszejovunk masik heten mar meghalnank a masikert.


Nem mondom,hogy nem fajt...azt sem hogy igen. Inkabb kisse kellemetlen volt az elso meg igyis,hogy ket honapig folyamatosan volt petting meg oral tehat mondhatom nagyon turelmes volt es felkeszitett rendesen. Elso aktusnal is nagyon turelmes volt es nem csinaltunk sok mindent tenyleg csak az alapot. Itt nem arrol volt szo,hogy kieleguljunk hanem arrol,hogy szokjam az erzest es az uj helyzetet. Igy visszagondolva bamulatos ahogy levezette az egeszet. Nagyon fontos,hogy olyas valakivel tortenjen akihez fuznek erzesek es ha tapasztalt nyert ugyed van!

2018. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Két hónap után történt meg, előtte már volt orális szex. Nekem fájt, pedig figyelmes volt, és türelmes.

23/l

2018. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
3,5 hónap után szexeltünk. Nem fájt, nagyon jó volt.
2018. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Az elsővel jó pár hónap után, a mostani párommal az első találkozás alkalmával volt :D Első nagyon kellemetlen második fantasztikus
2018. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 honap utan. Elotte vagy 2 evig baratok voltunk, szoval eleg jol ismertuk egymast.

O 19 volt en 17.

Nekem fajt, o meg nagyon izgult. Mindketten elsok voltunk a masiknak. De tokeletes volt igy is.

Mar 2 eve egyutt vagyunk

2018. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon adom a 2-est!! Szinte ugyan ez. Fontos hogy olyannal tortenjen akiben bizol akit szeretsz es aki tudod hogy ugy fog banni veled ahogy megerdemled. Nekem o volt az elso es azota is egyutt vagyunk. Nem fajt amugy de jo se volt igazan csak a 3-4. volt nevezheto szexnek, az elejen inkabb meg csak szoktam meg nem is memtek ugy a dolgok. Utana meg egyre jobb es jobb!!
2018. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!