Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy a fenébe lehetséges ez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe lehetséges ez, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nos, nemigazán ebbe a kategóriába való, viszont az ezotériában valószínűleg egy büdös választ se kapnék.

Álmodtam a pasival, akivel összejárok szexelni. Szexuális töltetű álom volt, amit szinte nem is szoktunk csinálni. S éjjel megálmodtam s másnap megtörtént az amit álmodtam vele. furcsa , sosem történt még meg velem teljesen ugyanaz amit álmodtam, most viszont igen. Valami magyarázat?


2019. márc. 27. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: beteljesült álom . 😂 Szó szerint!
2019. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon akartad már azt csinálni, ezért álmodtál rola. Amikor meg találkoztatok, akaratlanul is ugy viselkedtél, hogy azt kihozd a partneredböl is. Mi volt az egyébként?
2019. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig álmodol. Amit itt írunk is álom. Szóval megfog történni. Duplaanál.
2019. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit álmodtam konkrétan nem vágytam rá. A partneremnek nem meséltem rólla s ő azt kérte, hogy csináljam,amit én álmodtam. S ott döbbentem rá te jó ég ezt álmodtam!
2019. márc. 27. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokszor volt nekem is ilyen de azok nem szexuális töltetűek voltak
2019. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Deja vu
2019. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, legközelebb a másnap esedékes lottósorsolásról fogsz álmodni...😁
2019. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem írod le, hogy mit álmodtál, te szerencsés nőszemély?
2019. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!