Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a fenebe lehetseges,...

Hogy a fenebe lehetseges, hogy valakinek ennyire szep a haja es ilyen gyorsan no?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, annyi haja van, hogy nem hiszem el. Tesi utan csak ugy tud megfesulkodni, hogy ketteszedi a hajat. Ha ketteszedi, a haja egyik fele tobb mint nekem az egesz. Raadasul hihetetlenul fenyes, selymes, es a feneke fole er. Kerdezgettem, hogy csinalja, mondta, hgy alapbol sok haja volt mindig is, de zselatinos hajpakolast sokot csinalni(ezert kb. mindenki hulyenek nezte, de az anyja Indiaban lakott evekig es ott ez tok normalis hajapolo, a zselatin, amit a sutikrembe is teszel), meg kokuszolajat hasznal. Azt is probaltam, de nekem olyan fura nehez lesz utana, neki meg iszonyat szep, friss. Lehet nem mosom ki eleg alaposan? :/ Mindent csinalok, amit o. Vettem olyan hajkefet is mint az ove, azt a disznoszoroset, selyem parnahuzatot, vitaminokat is szedek, de egyszeruen sprőd, csúnya. Lehet a festes miatt? Mert o nem festi. Es valami hihetetlen gyorsan no neki. Szeptemberben mikor elkezdodott a suli, vagy 15 centivel tuti rovidebb volt neki. Kozre jatszat az, hogy odafigyel az etkezesre?
2015. febr. 23. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a festés sokat számít, meg sajnos a fránya genetika. Valószínűleg te akármit csinálhatnál a hajaddal, sose lenne olyan szép, hosszú, dús és egészséges, mint az övé. Ő ilyet örökölt, te meg amolyat.


A növekedéshez hozzájárulhat az étkezés, de szintén főleg egyén kérdése a dolog.

2015. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, mert ez genetika. Törődj bele, vagy varrass fel póthajat. Esetleg skalpold meg az osztálytársadat :D

Nálunk a páromnak van hihetetlenül sok puha, selymes haja. Iszonyú gyorsan nő. Nagyon sokat simizem. Nekem bezzeg nő létemre van 3 szál hajam, váá.

2015. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat kar :( lehet hagyom a festest a fenebe, had nojjon le es erosodjon. A zselatios pakolastol tenyleg puhabb lett par, pedig nagyon sprod a hajam. Akkor nem festem, apolom es ha nem is lsz olyan mint az ove, hatha helyrejon valamennyire.
2015. febr. 23. 12:32
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hormonális lehet, meg genetika is. Nyilván a táplálkozás is hozzátesz, de elsősorban genetika. Van a hajhagymáknak egy bizonyos hajhossz/súly, amit elviselnek, van akinek ha ezt eléri nagyon hull a haja, bármit csinál is, nem mindenkinek tud pl.fenékig, bokáig menőni a haja.
2015. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell tenni pontosan abba zselatinos pakolásba, pls? Az én hajam is tré, bármit kipróbálnék :/
2015. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kek zacskos dr oetker zselatinbol(Sima, nem zselatin fix!) egy evokanalnyit elkeversz 1 deci vizben amig feloldodik, aztan, hozzadsz egy evokanal almaecetet, 1 evokanal mezet, es egy evokanal forro vizet es ezt bemasszirozod a fejborodbe es a hajadba. 30 percig rajtahagyod, majd samponnal kimosod, eloszor jo meleg vizze kell kiobliteni, hogy feloldodjon a zselatin es ki tudd mosni, masodik samponozas utan olyan hideg vizzel, amit kibirsz.( belefejeltem a kadba, mert igy nem folyt le a testemen a hideg viz). Es abbahagytam a vasalast!! Igazabol a zselatinnal, az olajjal es a vasalas kihagyasaval tenyleg erezheto lett a kulonbseg, de olyan valsz sose .esz mint neki, mert en tonkretettem a szokitessel :( + nem fogom ossze szorosan soha, mert az tovabb tori. Most vasalas nelkul eleg csunyan nez ki, olyan mint a sepru, de inkabb

a gaz frizura es a turelem, minthogy utana ne lgyen hajam :(

2015. febr. 23. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Uh, köszönöm szépen, ki fogom próbálni! Tényleg elég bizarr recept, de na... ha használ, akkor bármi jöhet.
2015. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondom indiaban lakott az anyja, ott tanulta o is. Amugy ha angolul bekrod, h gealtin hair mask es stb. millio videot kepet, stb. kiad. Csak nalunk ismeretlen.
2015. febr. 23. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Hehe, nekem fiu letemre kb ilyen, es en soha nem xaroztam ilyen zselatinos idiotasagokkal, sot, meg fesulnom sem kell, mert nem kocosodik, csak kezzel kibontom neha.
2015. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso ha kevesbe primitiven adod elo, hogy szep a hajad akkor is megdicserunk. Gratulalok a hajadhoz.
2015. febr. 24. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!