Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popó szűz vagyok de a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonita2019 kérdése:

Popó szűz vagyok de a párommal kiszeretnénk próbálni az anális szexet. Nők/Lányok válaszát várom, hogy mennyire lehet megszokni, megszeretni az análist?

Figyelt kérdés
Anális, Szex,

2019. márc. 28. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Minél jobban rágörcsölsz a témára annál kevésbé fog bejönni. Ha képes vagy ellazulni és elengedni magad akkor tetszeni fog a dolog ha belejöttetek.
2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
En megszoktam de nem szeretem foleg a miatt mert a paromnak atlag felettije van
2019. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát, szerintem az az igazán fontos, hogy az anál első alkalommal egy igazán kellemes és élvezetes emlék legyen, hogy kívánd a következő alkalmat. Éppen ezért én nem is nagyon javaslom neked azt, hogy a pasid seggbe dugjon téged a farkával. Egyetlen egy ujját használja csak, ne többet.


Előkészülni viszont érdemes hozzá. A gyógyszertárban lehet kapni olcsóért ilyen körtés beöntőt:

[link]

Ez tök jó dolog, szépen ki tudod tisztítani vele magadat. Mellesleg vegyél síkosítót is. Ha tapasztaltabb és bátrabb leszel, vegyél ilyen beöntőfejet zuhanyra; sokkal jobban és mélyebben ki tudod tisztítani vele magad, mint a körtével:

[link]

Ebay-en 1500 Ft, ingyenes postával. Ha kérdésed van beöntéssel kapcsolatban, szívesen válaszolok neked!


Szóval, az ujját síkosítsa be, és először csak kívülről simogassa a záróizmodat. Te pedig próbálj meg ellazulni - egy ujjnak semmiképpen sem kellene fájnia. Finoman és lassan csúsztassa beléd. Ne mozgassa, ne húzgálja ki-be, csak tartsa egy helyben. Te pedig próbáld meg nem rászorítani az ujjára. Ha ez megy, a puncidat és a csiklódat kényeztesse a szájával, vagy ahogy jól esik. Lassan a fenekedben lévő ujját hajlítsa be és masszírozzon vele belülről. Élvezd egy kicsit ezt a gyönyört, majd lassan és óvatosan kezdje el ki-be mozgatni az ujját.


Ha tetszett így az anális kényeztetés, akkor következő alkalommal csináljátok meg ugyanezt. Csak annyival vigyétek tovább a dolgot, hogy próbáljátok meg két ujjal csinálni. Ha így is tetszik az új gyönyör, akkor következő alkalommal pedig lehet farokkal csinálni.


Alapszabályok:

1) Gumi kötelező a farokra, csúnya fertőzéseket lehet elkapni.

2) Popsiból punciba tenni tilos. Ugyanolyan veszélyes, mint a pasidnak gumi nélkül. Popsiból farkat kihúzni, gumit le, opcionálisan új gumit fel és mehet punciba.

3) Fordítva (vagyis punciból popsiba) simán mehet a dolog.


Ja, és ha szexshopba tévedsz, izgi anális játékokat is be tudsz szerezni.


24/L

2019. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2019. márc. 28. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
hogyan lehet ebayen rákeresni erre a zuhanyra csatlakozó fejre?:)
2019. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"shower enema", így kerestem rá:

[link]


24/L

2019. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

#7/7 ismét.

Ezt elfelejtettem:

Persze kell hozzá egy nagyon figyelmes valóban odaadó partner,aki maximálisan rád figyel és az elsődleges célja,h.neked okozzon földöntúli gyönyört!


46F.

2019. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány nem szereti meg..a földöntúli gyönyör a férfiaké..
2019. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"Előkészülni viszont érdemes hozzá."

Igen, és ha sokat csinálja tönkre is vágja az egészségét, mármint a beöntés és az anál is. :)


"egy ujjnak semmiképpen sem kellene fájnia."

Ha nem kívánja, akkor mindegy mivel hatolsz be, fájni fog.


" új gyönyör"

Érdekes megfogalmazás. :D Nem láttam még lányokat verni az asztalt, hogy a pasik igenis dugják seggbe őket, az esetek 99%-ában csak a pasik kedvéért csinálják (vagy bevallják vagy nem). Már a kérdező fogalmazásából is kitűnik: "megszokni", hiába írja az, hogy ki szeretnék próbálni, igazából ez nem többes akarat.

2019. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 orton ***** válasza:

" új gyönyör"


Érdekes megfogalmazás. :D Nem láttam még lányokat verni az asztalt, hogy a pasik igenis dugják seggbe őket, az esetek 99%-ában csak a pasik kedvéért csinálják (vagy bevallják vagy nem). Már a kérdező fogalmazásából is kitűnik: "megszokni", hiába írja az, hogy ki szeretnék próbálni, igazából ez nem többes akarat.



99%?

Micsoda stat, érdekes nekem nem kellett erőltetnem egy lányra sem. Én csak felizgattam a lányokat és utána kérték is popsiba, majd olyanokat élveztek tőle, hogy utána már ők követelték inkább popsiba, mikor én már punciztam volna, mert már kissé uncsi volt. Nem tudom a néhány férfi mit szerencsétlenkedik a nőkkel az ágyban.

2019. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!