Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vesztek fel miniszoknyát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztek fel miniszoknyát, ha nem szándékosan akartok bugyit villantani? Hiszen amúgy ez nagyon kényelmetlen viselet.

Figyelt kérdés
Izgatni akartok, vagy inkább titeket izgat a tudat, hogy lessük.
2019. márc. 29. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem kényelmetlen és igen, engem pl. izgat.
2019. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne kényelmetlen?

Egyébként nincs szándékomban felizgatni vele senkit. Nem mások, hanem az önmagam miatt viselem.

2019. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Mert egy igényes nő szoknyát hord!

És kényelmesebb mint egy nadrág.


F/42

2019. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kényelmetlen? Hát, azért ne állítsátok azt, hogy nem akadályoz a fesztelen mozgásban következmények nélkül.
2019. márc. 29. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért akadályozna?
2019. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

#4, fesztelen mozgásban? Aranyos vagy. 🙂

...kutyasétáltatáshoz nyilván nem miniszoknyát fogok felvenni, oda jó lesz a short is. 😜 Egyébként max kocsiba ki-beszálláskor kell vigyázni. Vagy mozgólépcsőn. (de ez utóbbira ritkán kerül sor. Legalábbis az én életemben)

2019. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne a mini szoknya kényelmetlen?. Vagy bokáig érőbe sűljünk a 40 fokban?


A megfelelő méretű mini szoknyából NEM fog kijátszani a bugyi

És íratlan szabály szoknyába nem előre hajolsz ha le esett valami hanem le gugolsz

25N

2019. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, örülök a válaszoknak, de azért néha kicsit több önkritika nem ártana. Túl sok szabadon sétáló seprűvénát és hordón szárított harisnyát láttam már ahhoz, hogy ne legyenek fenntartásaim. Egyébként én élvezem a a látványt. Köszi!
2019. márc. 29. 11:43
 9/12 Yskirde ***** válasza:
63%
Nyugi senkit se érdekel, hogy neked mi tetszik😂 Nyilván azért hordanak olyat mert rohadt meleg van és pl. A rövidgatya kényelmetlenebb általában.
2019. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
En nem hordok. Meztelennek erzem magam benne. Igy is fogta mar meg a fenekem nadragban idegen fenyes nappal bevasarlo kozpontban...hat majd meg szoknyat huzok, hogy...
2019. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!