Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy rajtakaptátok vagy rányitottatok az öcsétekre vagy bátyátokra miközben masztizott? Mit reagáltatok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha leírom, hogy nem volt, az haszontalan válasznak minősül?
2019. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hisz a kérdés egy részét megválaszoltad. Ment a zöld :)))
2019. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Hányféleképpen teszed fel a kérdést?
2019. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az öcsémet kaptam rajta, de nem nyitottam rá az ajtót. Egyedül volt otthon és résnyire nyitva hagyta a szobája ajtaját. Azt hiszem azért hogy időben meghallja ha valaki hazajön. Csak épp nem hallotta meg ahogy hazaértem. Lehet hogy nagyon beleélte magát és azért. Mikor elmentem az ajtaja előtt beláttam a szobájába. Láttam hogy az ágyában fekszik és csinálja. Nem is vett észre. Titokban végignéztem. Azóta sem tud róla.
2019. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pc új hát ez elég -gáz,beteges azt nézni,ahogy az öcséd hegyezi a cerkát:)
2020. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!