Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a nőket kérdezném,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket kérdezném, akik megjátszák az orgazmust. Miért?

Figyelt kérdés

És gondolom, hogy most jönnek a szokásos sablonos válaszolok. Olyanoktól, akiknek nem is volt része ebben. Hogy valószínűleg azért, mert a párja rossz az ágyban és nem akarja megbántani, és bla bla bla.

De engem nem a sablonos rövid válaszok érdekelnek.

Persze ettől még lehet, hogy valaki tényleg azért hazudik mert rossz a párja az ágyban, de ne elégedjünk meg a rövid válasszal.

Engem maga a történet érdekel. Az, hogy valaki miért jut el odáig, hogy végül hazudik az orgazmusról...

Persze azt is megértem ha valaki csak privátban akar beszélni erről.



2019. márc. 31. 11:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%
Nos, én időnként megjátszom. Az oka a következő: nem vagyok mindig teljesen laza, van, hogy máshol járnak a gondolataim, bármi előfordulhat. Eleinte ezt én elmondtam a barátomnak: semmi baj, most nem sikerült, de nincs gond, nekem jó érzés volt így is, de később újra próbálhatjuk. Ő viszont ezt olyannyira magára vette, hogy hatalmas feszültségek voltak belőle. Több ilyen alkalom után én is úgy döntöttem, ebből felesleges balhé ne legyen, nekem nem ér annyit.
2022. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!