Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha én 20 évesen vesztettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha én 20 évesen vesztettem el?

Figyelt kérdés

20 évesen szexeltem először, és nem barátnővel, hanem egy nálam jóval fiatalabb, formás testű lánnyal :)

Ez baj szerintetek?


2019. márc. 31. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a megfelelési kényszer?

Baj vagy nem baj, ezen már nem tudsz változtatni.

2019. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baj a gondolkodásotokkal van kedves fiatalság. Szörnyű, hogy a külső ingerek ennyire tudnak titeket befolyásolni, és ebből is "ciki-nem ciki" kérdést tudtok kreálni...
2019. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy elveszítetted. Én inkább azon akadtam fenn, hogy jóval fiatalabb volt a lány... remélem nem 13 éves, vagy? :D
2019. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj, börtönbe is zárhatnak miatta
2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy is, nem volt annyira fiatal. 15 éves volt, és ő is akarta, nem erőszakoltam meg, ne aggódjatok!
2019. márc. 31. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, baj. Túl korán, házasság után kellett volna.

28F

2019. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy anonim oldalon egy rakás vadidegen arc és név nélküli valaki azt mondja, hogy baj, akkor depis leszel vagy mi? Sosem értettem ezeket a ciki/baj kérdéseket. Mintha számítana bárkinek is a megítélése ebben az egészben a tiéd én kívül. Én is 20 éves vagyok de a büdös életbe nem gondolkoztam azon, hogy ide kiirjak egy ciki-e kérdést a saját szexuális életemrol.. Mert nem érdekel más szerint baj-e az hogy én hogy mikor és kivel szexelek, szóval lehet lassan másoknak de ártana felnoni, és az unalmas órákban nem ide írogatni felesleges kérdéseket.
2019. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!