Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal szex közben kiszakadt a gumi, valószínűleg az aktus vége felé, mert a gumiban is volt egy adag..csak azt vettem észre, hogy folyik ki valami aminek nagyon nem kéne.. Eléggé pánikba estem, és gyorsan elmentem megmosakodni és utána felötlött bennem, hogy elméletileg még a menstruációs ciklusom utolsó napjaiban vagyok (4. nap), előző nap mikor szexeltünk még utána véreztem egy kicsit.. Általában 3 nap alatt lefolyik nálam ez az egész és a 3. napon sem nagyon vérzek már.. Az Ovuláció pedig több mint egy hét múlva lenne (9 nap).. mennyi az esély arra, hogy esetleg terhes lehetek vagy valami, mert ilyen velem még soha nem történt és tényleg nagyon meg vagyok ijedve..

Légyszi értelmes válaszokat adjatok.. :/



2019. ápr. 1. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván lehetsz terhes igen. A ciklusodtól függetlenül.
2019. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,ezt nem könnyű megmondani,ugyanis nem minden aktus vezet terhességhez.Várj pár napot,és csinálj egy terhességi tesztet.
2019. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Doki, és aktus utáni tabletta.(72 óra)
2019. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ahogyan te magad is érzed, a terhesség valószínűségi minimális. Az ovulációd szokásos idejéig egyetlen spermium se maradna termékenyítőképes.

Nagy ritkán előfordulhat változás a tüszőrepdés időpontjában, de extrém korán kéne hogy bekövetkezzék...

Nyugodj meg.

2019. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

doki és eseményutáni tabletta.

mikor volt ez?

voltál dokinál?

2019. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esemény utánad
2019. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Akik az esemény utánit hajtogatják, azoknak van egy morzsányi tudásuk a biológiáról?

Úgy kapkodjátok mint az aszpitint.

Talán 1-2 százalék esélye van a terhességre, viszont az esemény utánit követően a késöbbi már akart teherbe eséséhez is csökken a esélye....

2019. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bár ezek az emberek az elöző mondatot sem tudják értelmezni.
2019. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!