Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után viszket és éget, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után viszket és éget, ez normális?

Figyelt kérdés

Az normális ha szex után vagy még közben is éget és fáj a nemiszervem? Én arra gondoltam, hogy a gumi kidörzsölte vagy valami. De kívül is meg belül is szokott ez lenni. Utána meg napokig fáj a hasam. A párom nem kis mérettel rendelkezik ez tény, de ez nem hinném, hogy normális. Az utóbbi időben arra már gondolni sem mertem, hogy én is elmenjek, mert annyira fájt már az aktus végére a csiklóm meg kívül mindenem, hogy csak na...

Valaki valami értelmes választ vagy tanácsot adjon már ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm!

19/L



2019. ápr. 1. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nőgyógyász lehetőleg maszek és neki kéne erről beszélni.
2019. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így elsőre olyan mintha allergiás reakció lenne de hogy az e és hogy mire azt így nemtudom és szerintem más se megmondani.
2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy felizgulva kellően, vagy használjatok síkosítót vagy beszélj a pároddal hogy igyekezzen jobban az előjátéknal
2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem normális!! Keress meg egy nőgyógyászt.
2019. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az izgalommal nincsen probléma, ezért is furcsa :/
2019. ápr. 1. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Lehet h felfáztál és gombás fertőzésed van.

Menj el dokihoz.

2019. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a síkosítóra szavazok. Nem vagy elég nedves.
2019. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!