Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap este 4órán keresztul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este 4órán keresztul szeretkeztem egy lannyal, rengeteget nyaltam neki, most van egy holyag a nyelvem alatt. Fordult mar elo ilyesmi veletek?

Figyelt kérdés
A kárszeg egyelőre egeszsegesnek tunik

#szopi szopi
2019. ápr. 5. 19:19
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
93%
Elkérted a biztosítója számát?
2019. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

A kárszeg?Segíts mi ez.

Gondolom fizikai behatás miatt,mint a kezeden ha a szerszám feltöri a kezedet.Majd megedződik a nyelved.

Most kicsit irigyellek.Amúgy orvos mondta hogy ilyenkor fogrém és erősen mosd meg kefével,ez az aptára is jó.F.

2019. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kárszeg = pénisz, mit tanultatok ti az iskolaban? 😂

Amugy koszonom szepen tehat ez lehet a tul sok nyalifali miatt, nem feltetlenul betegseg

2019. ápr. 5. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Kárszeget nem tanultuk az iskolában, dikmán nyelvet szerencsére nem oktattak.
2019. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézést a cigánykodásért, köszönöm szépen a válaszokat

Tavesz baktalo paraszt testvérek

2019. ápr. 5. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Kamu
2019. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, nem lesz semmi gond sem a nyelveddel, sem szeggel! :) Egyszerűen csak túlerőltetted. Nekem is volt már ilyen, pár nap alatt elmúlt.
2019. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Mivel ilyen disznó dolgot nem csinálok így nem is fordult elő semmilyen különleges fertőzés,elváltozás rajtam.


F/42

2019. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Testvérem én vagyok az aptás.Tudod hosszú farkam van,de az az itteni nőknek(ha van ilyen)rövid számít,de rendre leszakad a fitymafékem,pedig az nem rövid,csak az erőltetéstől.Be szokott gyógyulni,gyógykrémmel kenem.Szeretik ha tövig tolom és ezt én is élvezem csak van hogy 3-5centi kinn marad a tövénél.
2019. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak megerőltettem bebizonyosodott hamar
2019. máj. 12. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!