Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szőrtelenítitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szőrtelenítitek a feneketeket? Hogyan? Fiúk, titeket zavar, ha szőrös egy lány feneke?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)

2019. ápr. 5. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Engem nem zavar, ha szőrös egy lány feneke.


Nekem tetszene olyan lány, aki nem szőrteleníti a punciját és a popsiját.

2019. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Én még fiúként is szőrtelenítem és ugyan azért nem tetszik, illetve zavar lányokon is. Nekem mondjon itt bárki bármit ezen a kettőn nem fognak változtatni: nem tartom se higiénikusnak, se esztétikusnak. Nem azt mondom, hogy mindig tükörsima legyen, de rendszeresen nem árt szőrteleníteni. Persze másnak tetszhet, ugyan úgy az ő véleményét nem fogom tudni én se változtatni. Meg kell beszélni a partnerrel, hogy ő mit preferál, illetve hajlandó-e ennek megfelelni. Mondjuk egy párkapcsolatban ez most nem hiszem, hogy túl nagy problémát kéne, hogy okozzon
2019. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar. Nőt akarok, nem "csupasz majmot"! :) Szerintem szánalmas, hogy ilyen dolgokkal (szőrtelenítés) ennyi időt pocsékolnak el. (Különösen a férfiak.) Buta kordivat. Talán az az oka, hogy nincs már meg bennük az őserő, és ilyen felesleges dolgokkal foglalkoznak erotika helyett.

Azt képzelik, hogy szőrteleníteniük kell magukat (vásárlás + idő), azért, hogy szexhez jussanak. Szerintem azt sem tudják, mi az, hogy erotika, valószínűleg csak pózolnak maguknak és egymásnak. Szerepjátszás lehet ez, egy erőtlen generáció szerepjátszása.


A férfi az férfi, a nő meg nő. Alul meg látszik, hogy a társadalmi hazugságok még nem alakították át őket "civilizálttá". (Megszelídítetté.)

2019. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem erőtlen ez a generáció, akkor bizonytalan, identitását vesztett, befolyásolható.
2019. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én soha nem szőrtelenítettem ott, egyik barátomat sem zavarta még. 22/L
2019. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!