Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megjátszom az orgazmust,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjátszom az orgazmust, akkor igazából hazudok a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha lenne sikerélménye. Fantasztikus az ágyban és élvezem a szexet (én többször kezdeményezek, mint ő), de elélvezni nem tudok, így megjátszom. Profin csinálom, nem veszi észre.

Mindezt másfél éve csinálom már. Nekem nem megerőltető. Más nőnek lehet lenne vele orgazmusa, csak én vagyok ilyen defektes.

Szóval ez hazugság szerintetek?



#orgazmus #élvezés #hamis orgazmus
2019. ápr. 6. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Végülis, valahol csak átvered.....
2019. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság. Egyébként ha őszinte lettél volna akkor már lehet lenne vele orgazmusod, mert az ilyesmin lehet javítani.
2019. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De már nem mondom meg neki, mert azzal szerintem összetörném... :(
2019. ápr. 6. 07:27
 4/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Igen.

Azt csak tudod, mi a jó neked. Irányítsd őt úgy, hogy azt csinálja! Vagy mondd el, hogyan lenne még jobb neked! Éé-értee-ed?!

2019. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Más férfival volt valaha orgazmusod?
2019. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nettó hülyeség ilyet csinálni. Neki hazudsz, neked meg sosem lesz jobb a szex. Lehet, hogy most élvezed, de élvezhetnéd még jobban is. Ha mindig megjátszod, sosem fog próbálkozni, higy tényleg elélvezz. Nem azt mondom, hogy rá kell görcsölni erre, és muszáj minden alkalommal orgazmus, de azért jó, ha a felek ismerik annyira egymás testét, hogy tudják mitől élvez el a másik. Másfél év után lehet, hogy összetörnéd ezzel, de még mindig jobb, mint évekig úgy élni, hogy mindig csak megjátszod magad.

N.

2019. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igazából... igen.

De másfél év után ezt már nehéz lenne így elmondani...

Meg úgyis inkább arra kellene törekedni, hogy ne csak tetetve legyen.. nem? :)

2019. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azert azt tudd h leginkabb magaddal szursz ki...
2019. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a megjátszósdit. Nekem sincs hüvelyi orgazmusom, és mindig előre közöltem, hogy nincs, de attól még élvezem a szexet, és ki tudja, mikor fog sikerülni.
2019. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

És az a legjobb, higy egyébként nagyon figyel rám. Neki tényleg nagyon fontos, hogy én élvezzem.

Még soha nem volt férfival orgazmusom és az exem mondta is, hogy frigid vagyok. Pedig nem hiszem, főleg, hogy szeretem a szexet és nem vagyok egy fadarab, aki vár a csodára. Az exem nagyon leépített lelkileg. És mikor találkoztam a mostani párommal, akkor féltem, hogy ő is szóvá teszi. Pedig ő nem olyan.

De most már mindegy, magamnak csináltam a bajt.

2019. ápr. 6. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!