Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megjátszom az orgazmust,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjátszom az orgazmust, akkor igazából hazudok a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha lenne sikerélménye. Fantasztikus az ágyban és élvezem a szexet (én többször kezdeményezek, mint ő), de elélvezni nem tudok, így megjátszom. Profin csinálom, nem veszi észre.

Mindezt másfél éve csinálom már. Nekem nem megerőltető. Más nőnek lehet lenne vele orgazmusa, csak én vagyok ilyen defektes.

Szóval ez hazugság szerintetek?



#orgazmus #élvezés #hamis orgazmus
2019. ápr. 6. 07:22
1 2 3
 11/21 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Van elképzelésed, hogy mitől lenne?

2019. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Saját magadnak sem tudsz orgazmust elérni?
2019. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, a női orgazmus az enm egy bekapcsológomb inkább egy versenyzongora, iszonyat nehéz pontosan úgy csinálni mindent hogy pont jó legyen, főleg ha a srácnak kell magyarázni.

Na meg simán behatolástól a nők kb fele nem tud elélvezni, gondolom az exed ezt nem tudta de mivel azt mondani hogy neki nem megy nem buli inkább rádkente.

Nekem is iszonyat nehéz elélvezni, szegény páromnak elfárad a keze ha egyszer sikerül szóval inkább csinálom magamnak szex közben és besegít.

Illetve úgy döntöttem kiadok eddig irreálisnak tűnő összeget egy minőségi csiklóvibrátorra. Életem legjobb vétele és azért könnyebb kezelnie páromnak mint kézzel bele a vakvilágba (bár még nekem is ki kell tanulnom hogy a legjobb)

2019. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


A csikló vibrátor jó ötletnek tűnik ;)


Egyedül természetesen megy az orgazmus.

Most elég szarul érzem magam, hogy ennyit hazudtam neki. Nem tudom, most mit csináljak.

2019. ápr. 6. 21:45
 15/21 Bence_ ***** válasza:
Nézz szembe a félelmeddel!
2019. ápr. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nyalással sem tudja elérni? Én sem tudok csak behatolástól elélvezni, de minden szexnél élvezésig nyal a párom, ami nálam nem 5 perc, de így én is elélvezek, és ez fontos neki(meg persze nekem is hiszen óriási orgazmusom van nyalástól).

Szerintem mondd el neki, szarul fog esni az elején, az biztos, de ha elmondod, hogy miért, és értelmes, empatikus ember, akkor megérti.

2019. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az.

Beszélni kellene vele erről.

Azt írod fantasztikus vele,de valami mégsem ok. Ha megbeszélitek azzal csak jobb lehet.

2019. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Meg leginkább magadnak. Akkor mi a jó az egészben? Nem csak a másikat kell kihasználni a szexben, hanem a magad igényeit is, előbb-utóbb ettől te is frusztrált leszel. Amúgy ne gondold, hogy nem tudja. Ha nem vette észre, elég kezdő lehet.
2019. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, hazudsz. F 40
2019. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!